Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok melyik tetszik jobban? KÉP.

Figyelt kérdés

Sziasztok, melyiket választanátok? Szex/párkapcsolat terén melyik tetszik jobban? Kort is írhatok.


1.

[link]


2.

[link]



2016. jan. 13. 16:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább a másodikat választanám.

21/L

2016. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

2!


Sose tetszettek a túl izmos pasik, és több hátránya van a dolognak mint előnye. (Túl sok idő a kondiban, túl sokat figyel a kajára, túl kényelmetlen rajta feküdni... :D)


22N

2016. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Még is azt tapasztalom, a környezetembe hogy egy izmos hapsiért, csúsznak másznak a nők. 1. Ez nem volt, valami meggyőző válasz.:)
2016. jan. 13. 16:58
 4/42 anonim ***** válasza:
75%

2

24

2016. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
80%
oké, az a te környezeted. és akkor mi van? :D
2016. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Az első borzasztó visszataszító. A második sem feltétlenül az ideálom, de az legalább normálisan néz ki, így inkább a másodikat. De amúgy a vékony srácok tetszenek.
2016. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%

Nekem inkább az első. Nem ez az ideálom, nekem már kicsit sok, de esztétikusabbnak tartom, mint a másodikat.

20L

2016. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Nehez dontes...

Az elsovel viszonylag sok kozos lehet bennem.(eletmod, kaja, terem)

A masodik pedig olyasmi tipus, mint a pasi, akiert jelenleg oda vagyok.

2016. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
8. Nem olyan biztos, hogy nincs bennünk közös.:) Miből gondolod, hogy én nem szoktam edzeni? Én imádok focizni, szeretek mindenféle sportot. Kaja teszi az embert, hiába edzek ha szeretek enni, sőt ha olyat eszek életemben nem lehetek olyan mint, az első képen lévő emberke. Az leszel amit, meg eszel.:)
2016. jan. 13. 17:52
 10/42 lizzi77 ***** válasza:
92%

Kettes.

Sokkal jobb fogdosni.plusz egyeskénél elborzasztana, hogy állandóan csak a megfelelő kaján,megfelelő kalórián, megfelelő számú felülésen,stb járhat a srác agya,illetve ilyen test elérése/karbantartása sztem teljes embert kíván, vagyis másra nem jutna ideje.

2016. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!