Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hosszútávú párválasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hosszútávú párválasztás esetén, mi a legfontosabb számotokra, amit néztek (elvártok) egy férfinél? A lent felsorolt dolgok közül mi a fontossági sorrendetek?

Figyelt kérdés

a, iskolai végzettség

b, vagyon

c, személyiség

d, külső

e, szexuális teljesítmény


Kort is írjatok, ha lehetséges.


2016. jún. 8. 07:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
35%

a c e b d


A vagyon olyan szinten szamit hogy keressen legalabb annyit amit osszeadva az en keresetemmel megyunk valamire az eletben (lakas,gyerekneveles)

A kulso pedig annyira hogy meglegyen a vonzalom, nekem nem kell szoke herceg

A masik harom fontos, amit hozzatennek az a tisztelet, oszinteseg. Szerencsere mar megtalaltam :)

21/L

2016. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%

1. Személyiség- HUMOR, mindenekelőtt

2. Külső - vagy inkabb kisugárzás

3. Szexuális teljesítmény - azért a harmadik, mert olyannal nem fekszem le aki nem tetszik belsőleg,külsőleg :D

4. Iskolázottság - ha a partnereddel nem egy értelmi szinten vagytok az megnehezíti a kommunikációt, illetve annak minőségét rontja, elbeszélhettek egymás mellett

5. Vagyon - nálam abszolút elhanyagolható, mivel nem vagyok ráutalva senkire anyagilag


21/N

2016. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
35%

C, d, a, e, b

3 éve vagyok együtt barátommal, de még egyikünk se dolgozik, így a vagyon nem lényeges (az gy se lenne az, nem pénzre hajtok).

19L

2016. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
57%

d, c, a, e, b


A külső az ami megfog - nem kell arra gondolni, hogy a 10/10 alfahímek jönnek be, ahogy itt egyeseknek jár az agyuk -, aki tetszik nekem ahhoz közelítek és viszont.

A belső az ami megtart, mert hiába tetszik, ha megismerem és egy kőbunkó.

Az iskolai végzettség, hát... Mondjuk úgy, hogy egy alap tudás azért legyen meg, mert volt már olyan barátom, aki az érettségit sem tudta letenni, ami nem lenne baj, de sajnos egyáltalán nem volt kitartó és emellett nagyon egyszerű volt a gondolkodása.

Ahogy a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol.

A vagyon minimális, nekem van pénzem és szeretek a saját lábamon állni. Az oké, ha együtt megoldunk mindent, de ha nekem kell eltartani azt azért ne. Nem akarok az anyja lenni.


24

2016. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%

c a e b d


23/L

2016. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
54%
A valaszokbol is lathatod kedves kerdezo hogy mindenkinek tok mas a sorrend, mi sek egy kaptafara keszultunk :)
2016. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek között egy sincs ami alapján így döntenèk.
2016. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
27%

C,e, d, b, a


A személyiség nyilvánvaló. Extrémebb igényeim vannak szexben, ebben nagyon fontos az egyezés. Kell hogy legalább ne zavarjon a külseje. A vagyon fontosabb az iskolai végzettségnél, lehet autodidakta módon tanulni, pénzből lehet vállalkozást építeni, ha van érzéke az embernek,be lehet fektetni, stb. Egy iskolai végzettség nem árul el semmit az illetőről, a diplomások jórésze buta mint a tök, nem feltétlenül párosul gyakorlati érzékkel. Intelligenciával meg pláne nem.

2016. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

6, Igen. Nem is gondoltam, hogy egyforma lesz. Mindenkinek más a legfontosabb, és ez így van jól! A férfiaknál sem lenne egyforma. Pl nálam a személyiség lenne az első helyen és csak utána a külső, amivel valszeg kisebbséget alkotnék a férfiak között.


Köszi az eddigi válaszokat!

2016. jún. 8. 08:28
 10/44 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, kor lemaradt. 22
2016. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!