Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek párválasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párválasztás esetén számít az iskolázottság?

Figyelt kérdés
Például egy mérnök kezdene egy bolti eladóval?
2016. ápr. 28. 11:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha jó a pipi, vagy a pali akkor simán . Kozmetikus+orvos, ápoló+orvos, van ez így .
2016. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek nem egy ilyen esetet.Igaz, hogy nem mindennapos, de létezik.

Nem az számít két ember között, saját tapasztalat.

2016. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem minimális szinten számít.

Az általad felhozott példa, hogy egy mérnök és egy bolti eladó, ezzel szerintem semmi probléma nincs, én olyanra gondolok, hogy az egyik fél pl diplomás, a másik meg a 8 osztályt sem végezte el, önhibájából.

2016. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Fogorvos és kőműves, szociális munkás (3-4 év fősuli) és beteghordó 8 osztállyal, na ezekhez mit szólsz ???
2016. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég emberfüggő. Nálam például nem az iskolázottság számít inkább a jövőkép. Tőlem lehet épp munkanélküli is ha van terve a jövőre nézve :) 26/F
2016. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Nos, én önhibámon kívül nem érettségiztem le, gyerekem apja pedig egyetemre járt.Ilyenkor mi van?Semmi, ugyanis egyszerű fizikai munkát végez, tehát ennyit erről.
2016. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha iskolázottságtól függetlenül eltudnak beszélgetni, és jól megértik, szeretik egymást, akkor nem hiszem,hogy számít. Ismerek olyat,aki diplomás, mégis olyan ostoba az élethez,mint a fene, és fordítva is vannak példák.
2016. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Blade Bone ***** válasza:
78%
Jó volt olvasni a válaszokat, :) szerintem sem számít.
2016. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

van akinél fontos, van akinél nem...


23F

2016. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Az iskolázottság szerintem nem számít. Az intelligencia viszont számíthat.
2016. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!