Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Barátság vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátság vagy?

Figyelt kérdés
En eleg erdekes helyzetben vagyok epp. Egy nagyon regi baratommal toltom mostanaban minden szabad idom.es eszrevettem olyan tulajdonsagait amit idaig nem... nem feltetlen sorolnam a jopasi kategoriaba de valami miatt mashogy tekintek ra egy ideje....eggyik naprol a masikra atfordult bennem valami massa. Nem feltetlen mondom szerelemnek de valami kotodes feleseg. Nagyon imponalt szamomra ahogy gondoskodik a korulotte levo dolgokrol.a rendszeretese es meg nagyon sok olyan amit idaig eszre sem vettem.most jelenleg ensem tudom hova tenni a dollgokat mivel a baratsagot nem szeretnem elrontani de valamiert o van a fejembe a nap minden idejeben...par napja nalam is volt es le is fekudtunk...masnap valahogy kibukott belollem ,hogy elmondjam neki en , h is allok hozza de ilyedtemben csak annyit mondtam h van egy kis baj... azt hiszem beledszerettem.majd gyorsan elkezdtem mast csinalni meg beszelni.Feltem a valasztol....szerinttetek mi a teendo? Ti hogy látjátok ..esélytelen h nemcsak baratsag extrakkal?:/
2016. jún. 8. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"a baratsagot nem szeretnem elrontani... par napja nalam is volt es le is fekudtunk." - xDDD

Gratulálunk, te vagy a 3658918. gyk-felhasználó, aki azt hitte, qrva érett egy "batárság extrákkal"-kapcsolathoz, aztán csodák csodájára, kiderült, hogy mégsem.

Butus...

2016. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
XD istenem te is egy erett no vagy
2016. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!