Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne essek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne essek szerelembe ilyen könnyen? 20/F

Figyelt kérdés

Tudom vicces, h ilyet ír egy srác, de ez van. Valaki, akinek már sikerült legyőznie ezt a "jó" tulajdonságát?

Nem tudom eldönteni, h csak barátság vagy szerelem miatt bírok egy lányt?!



2016. máj. 26. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tetszik neked, nem hinném h meglátsz egy lányt és rögtön szereted. inkább csak vágyat érzel :)
2016. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem egy konkrét lányra gondoltam, csak úgy általánosságban egy lányt :D nem a kinézetre indul el bennem ez, hanem amikor már miután többször beszēlgettünk már pl. suliban, vagy munkahelyen(nyári), barátikörben stb.
2016. máj. 26. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz tenni semmit. Ilyenek az érzéseid én is ilyen vagyok nekem egy hang is elég ahoz hogy megmozduljon bennem valami. (és most nem az ebédre gondolok xD)

Ilyen vagy fogadd el, ja és ne valj szerelemet a lánynak nagyon korán mert csak elszúrod (tapasztalat) a lányokat meg kell hodítani nem lehet csak ugy bumm bele az egészbe. Sok sikert a továbbiakban. Ha kérdésed van még írj prívátot.


20/F

2016. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez messze van a szerelemtől kérdező. Baromira nem mindegy, hogy valakit szeretsz, vagy valakit szeretnél. :-))

Ilyen korban a férfi minden nőt szeretne, (még a legyet is röptében) ez természetes, és nem sokat tudsz tenni ellene. Majd jön egy lány, aki elkapja a töködet, és nem tudsz másra nézni, de az még odébb van.

2016. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy szeretnél... Vagy szereted vagy nem...


20/F

2016. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!


A korai szerelem vallást sajnos tapasztaltam, vagy is kicsit többet gondoltam egy lánnyal a kapcsolatunkról, mint ami volt...


Remélem eljön az a lány a közeljövőben. 😂



Szeretném, ha szeretnél. (Nem tudom miért jutott ez az eszembe,boccs)

2016. máj. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!