Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm pasija molesztált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesóm pasija molesztált, miért van még vele?

Figyelt kérdés

Tesóm bemutatta a pasiját nekem és anyukámnak. Tegnap este elhozta hozzák. A vacsoránàl azzal poènkodott milyen vékony vagyok, biztos nincs cicim. És erre megfogta a melleimet, megfogdosta őket, közben mosolygott. Úgy meglepődtem, megszólalni se tudtam. Anyum èppen hozta be a kaját, látta az egészet. Tesóm ott ült, szomorú lett, de nem szólt semmit. Kellemetlen volt a vacsora. Utána kimentem az udvarra. A pasija utánam jött. Közeledett felém, félre érthetően. Nagyon közel állt már hozzám, meg akart fogdosni, én akkor lépni kezdtem hátra, tesóm az ablakból látott minket, kirohant és megkérdezte mi folyik ott? majd velem kezdett el bunkózni. Végül elmentek. Azóta tesóm szemében én vagyok a " csábító".

A pasijának semmi jelet nem adtam. Visszafogottan voltam öltözve. Direkt távol próbáltam lenni tőlük. Mégis kikezdett velem. Rosszul érzem magam amiatt ami történt.

25 n


2016. jún. 8. 16:09
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert a tesód h-lye. Sajnálom
2016. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesód szerelmes, a palija meg...nem jellemezném..
2016. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lévén, hogy anyád is látott mindent, kérd meg, hogy segítsen nektek megbeszélni. Amúgy a faszit meg úgy orbavertem volna, hogy a plafonról pattan.
2016. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálunk ez történt volna, az első reakcióm hogy pofán verem mikor hozzám ér, anyukám, meg aki hozza be a kaját, tuti hogy elzavarta volna, nem ültünk volna még le szépen megvacsoráztatni a tahót. Még ha a tesóm vak is a szerelemtől, nem asszisztáltunk volna ehhez...
2016. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi nem szereti a tesódat. Szerintem jobb ha összehívod őket, és elmondod előtte a barátjának szemtől szembe, hogy erre te nem vagy vevő, nem te vagy a hibás és állítsa magát üresbe!
2016. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz. Ilyen eset nálunk sem fordulhatott volna elő. Ilyen után nem ültem volna vele egy asztalhoz. A tesód helyében pedig ott szakítottam volna és elküldtem volna haza.


Remélhetőleg nem vállalnak közös gyereket, mert ha azt is molesztálná a tesód biztosan csak elfordítaná a fejét. Az ilyen szolgalelkű áldozat nők egyszerűen veszélyesek a világra.

2016. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
Teaódnál nem kérdeztél rá?
2016. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tesóm azóta nem beszél velem. Engem hibáztat.
2016. jún. 8. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
A tesód egy hülye p_csa, már bocs!
2016. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2018. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!