Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak elhagynátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Azért mert nem vezet autót, de van jogsija, és emellett szemproblémája is van. Szorong a vezetéstől.
2016. jún. 8. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ekkora ész hogy szorulhatott bele egy kislány fejébe?


Ugye ezt a kérdést te is csak viccnek szántad?


Ha komolyan, akkor a pasik nem az általad felmerülő problémák miatt hagynának el téged, hanem az értelmi szinted miatt!

2016. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Van olyan, hogy valakit elhagynak mert nincs jogsija????

Lehet, hogy nem csak a vezetéstől szorongsz?

2016. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak is! én aszerint választom a nőket hogy tudjon úgy vezetni mint egy rally pilóta :D
2016. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor már szingli lennék... Ezért elhagyni? Az olyan, hogy én elhagyom mert ő fél a magasban, vagy a sötétben...


...Bár én vezetek, igaz akkor általában ő is mellettem van, meg van hogy ráhagyom mert nem esik jó koncentrálni, mivel szemproblémám is van. De alakulóban vagyok. Szemüvegem meg van, de ha fáradt vagyok, akkor már mindegy nekem. :D

2016. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem, mellettem szerintem simán megtanulna vezetni és legyőzné a szorongását.


Szemproblémára meg ott vannak az orvosok. Vakságon kívül jó sok minden gyógyítható és javítható.

2016. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért szürkületben én nagyon vacakul látok...Az átlagtól sokkal rosszabbul. Volt lézeres szemműtétem de ez azon nem segít.

De a férjem nem hagyott el ezért. Jogsim se húszévesen lett.

2016. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolón jót nevettem :D Ő kezelné a kérdező problémáit, igazi lovag xD
2016. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el. Mivel én imádok és tudok is vezetni elég jól mások szerint, élvezném, ha én lehetnék a "sofőrje". Miféle szemprobléma?
2016. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez egy ritka szembetegség ami nem kezelhető és nem is javul.
2016. jún. 8. 18:17
 10/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Én meg kapafogú vagyok, mégis a legtöbb férfi vonzódik hozzám. A férfiak szeretik, ha egy lány nem tökéletes. :)


20L

2016. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!