Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Mit csináljak? (nagyon fura srác üldöz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok, első éves egyetemista. Kollégiumban élek hétköznapokon, és a városban összefutottam egy sráccal február környékén, aki elkezdett velem beszélgetni, (ültem és vártam a helyijáratot és leült mellém) kis sutának tűnt, segítettem neki felszállni a buszra, mivel kiderült, hogy sánta. Pár napra rá bejelölt facebook-on kiderült az egyik koleszos ismerősöm haverja, és ajánlott neki fb a közös ismerős miatt. Visszajelölt, és elkezdett velem beszélgetni. Kiderült, hogy gyakran jár kórházba, nagyon kell vigyáznia magára. Ez ment egy ideig, ám egy idő csak arra ment át a beszélgetésünk hogy neki milyen baja van, megint kórházban van, hogy már meg akar halni stb. Akkor mondtam neki, hogy hamarosan kiengedik, meggyógyul, stb. Márciusban a neten összeszedett egy barátnőt, aminek nagyon örültem, mert végre van valakije, akivel boldog. Közben én is éltem az életem, az egyetemen megismertem egy srácot, akivel összejöttünk április végén, de nem toltuk ki sehova a neten, hiszen ez a mi magánügyünk. Közben a sánta sráccal szakított a barátnője, és elkezdtek elég furcsa irányba terelődni a bestélgetéseink. Állandóan kihangsúlyozta, hogy milyen jó párt alkotnánk, mert mennyire kijövünk, és, hogy elmehetnénk valahova kettesben. Én pedig mondtam neki, hogy sajnálom, de van barátom. Nem akarta elhinni, azt hitte csak le akarom koptatni. Küldtem neki két közös képet a barátommal és elkezdett kérdezgetni róla, hogy mennyi idős, mióta vagyunk együtt, stb. Végül teljesen kiakadt hogy egy olyan "értékes és kedves ember" (idézem az ő szövegét) hogyan jöhetett össze egy olyan sráccal mint ő. Na ott vesztettem el a türelmem, és mondtam , hogy nem is ismeri a barátom. Veszekedzünk, míg végül hozzám nem vágta azt, hogy csak azért nem járok vele, mert ő sánta és kancsal.... Ez volt az a pont, mikor kikapcsoltam a wifit, hogy ennek semmi értelme. Azóta állandóan irogat hogy mennyire sajnálja, sőt tegnap már a kolihoz is odajött. Megkértem, hogy adjon békén, a barátom is nagyon normálisan kérte, hogy hagyjon minket békén, de ma is az egyetem környékén ült, láttam mikor kijöttem. Nem tudom, hogyan kezeljem a szitut...



2016. jún. 8. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván odáig van érted.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, talán elunja hamarosan.

Attól,hogy kancsal, és sánta,még nem kéne gyökérnek is lennie.

Szerintem.

2016. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez továbbra is fennál, esetleg rendőrséget lehet igénybe venni, mert ez már elég zaklatásszagú. Mond meg neki ha nem hagy.
2016. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ha látod, mond ezt neki: "Hát te meg miben sántikálsz itt?".

Talán megsértődik annyira, hogy békén hagyjon. :D

2016. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tessék,még egy sánta,aki ráadásul a fél életét a korházban tölti, is kèpes a neten barátnőt szerezni.."pedig a neten csak a kockahasú pénzes Justin Biebereknek van esélyük".. #mythbusters lol

Na bocsi az offért :)

2016. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a srác kísértetiesen hasonlít így leírásból az egyik volt osztálytársam... :D megkérdezhetem, hogy pesti vagy? Vagyis Pesten élsz koliban? :D
2016. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem értenek semmiből, mondd meg neki nyers stílusban, hogy nem lesz köztetek semmi és ne zaklasson.


Ha nem fogja fel, akkor jelentsd fel!

Én is megjártam már egy értelmi fogyatékos fiúval, azóta óvatosabb vagyok, hogy kivel álljak szóba és kivel ne...

2016. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!