Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lelkiismeret furdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

Nagyon odavagyok egy srácért, de több tényező is közénk áll főként az ő részéről. Nagyon bonyolult, hogy mi együtt legyünk. Ő is érez irántam érzelmeket. Én nehezen viselem a helyzetet és kértem hogy ne keressen és felejteni akarok. Sokan azt tanácsolták hogy járjak olyan helyre ahol ismerkedni lehet (nem konkrétan ismerkedési szándék miatt mentem csak terelni a gondolataimat). Mégis olyan lelkiismert furdalásom lett amikor egy srác odajött hozzám beszélgetni. Elég rosszul éreztem magam, szegény ismeretlen hapsika is kellemetlenül érezte magát amikor kicsúszott a számon hogy ezt érzem.

Miért éreztem ezt? Miért van ez?


2016. jún. 10. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes vagy belé. De mi az a komoly ok, amiért nem lehetnétek együtt? Van barátnője? Mert szerintem ilyen esetben ez az egyetlen ok, minden mást le lehet győzni anélkül, hogy bárkit is megbántanátok vele.
2016. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen és nem hagyhatja el
2016. jún. 10. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nincs más megoldás, minthogy elfelejtsd. Nem lesz könnyű, talán legjobb ha minden kapcsolatot megszakítasz vele, bármennyire nehéz is. Az ismerkedést nem kell erőltetni, ha nem megy, inkább kösd le magad valamivel, járj el a barátnőkkel, vagy ha van valami hobbid, szentelj több időt neki. Néha muszáj lemondanunk a másikról. De előbb-utóbb túl leszel rajta, s jön majd valaki, akit szerethetsz.
2016. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!