Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Hogy esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Hogy esne ha a párod azt mondaná neked hogy: "egy nőnek a konyhában a helye" Megsértődnél? Vagy tudomásul vennéd és szó nélkül elmennél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy igazi nőnek a konyhában a helye, akkor egy igazi férfinek pedig a harcmezőn. Ennyit fűznék hozzá.
2016. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan mondaná, akkor lehet azt mondanám, hogy ok, keress annyit, hogy ne kelljen dolgoznom. (gazdag pasinak nem biztos hogy merném mondani)
2016. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Rám nem igazán szólna,én sokat vagyok ott. Szeretem az olyan pasikat,akik így gondolkodnak. Élvezem.azt a szitut,mikor én a konyhában, ő meg tv előtt,max wc-re jár ki,és akkor egy gyors cumira is elkap.
2016. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem sértődnék meg hiszen nem ellenem szól bár a női önérzetemet sértené. Ha tényleg így gondolkozik akkor megköszönném az eddigieket és kisétálnék az életéből. Nem azért mert megsértett hanem mert nem egyezik a nemek feladatairól alkotott képünk így a kapcsolat életképtelen.
2016. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is közölném, ha már a régi szokásokról beszélgetünk, hogy akkor neki meg pénzt szerezni és engem eltartani a dolga, és nem ám akárhogy, hanem akkor autót a fenekem alá, költőpénzt és egyebeket, mert egy bizonyos életszínvonal alá nem megyek. Aztán vigyorogva otthagynám a fenébe, keressen magának egy másik nőt, találnék bőven olyan férfit, aki partnerként és nem csicskaként kezel.
2016. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez a helyes beszéd, de azt tegyük hozzá, csak úgy működik, ha ő meg elmegy pénzt keresni.Annyit, amiből jól élünk, különben nincs kaja! Mellesleg nem sértő, nagyon is hízelgő, hiszen bőven elég nekem munkának a konyha is!
2016. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokott ezzel viccelődni a férjem, jót röhögünk rajta, reagálok valami viccel én is és ennyi. Szeretek amúgy a konyhában lenni, kikapcsol a főzés :)


Nálunk mindennaposak az ugratások, de nincs sértődés, hiszen tudjuk, hogy nem komoly. Tavaly megsérültem egy balesetben, majd amikor utána legközelebb találkoztunk a barátainkkal és megkérdezték, mi történt, hogy gipszben vagyok, a férjem rávágta: "Meleg volt a sör, amit hozott". Nagyon nevettem, főleg, amilyen fejet vágtak a többiek, mielőtt leesett nekik, hogy viccel. Egyébként akkor ő ápolt végig, vigyázott rám, főzött, mindent szó nélkül megcsinált a ház körül, ill. teljesen önellátó volt korábban is, szóval még ha mond néha ilyeneket, akkor is tudom, hogy ez csak poén.


Ha viszont valaki teljesen komolyan ilyet mondana, igaz nem húznám fel magam, lereagálnám valami viccel, de vesztene a szimpátiájából, az tuti.

2016. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A konyhában szoktam lenni, mivel ott szoktam főzni és nem a fürdőszobában, de ha egy pasi azt várná tőlem, hogy az egész életemet ott éljem le, hogy neki kényelmes legyen, akkor holt biztos hogy otthagynám!
2016. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A leghíresebb szakácsok általában férfiak :D
2016. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Otthagynám, egy ilyen féreg nekem nem kell.
2016. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!