Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne apámat kirakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne apámat kirakni itthonról?

Figyelt kérdés
Röviden annyi , hogy a rendes szüleimmel élek és már nagyon unom ami megy itthon (veszekedés)! Jogilag megoldható valahogy ha válásra kerül a sor , hogy anyukámmal maradjak a lakásba (és a féltestvéremmel aki anyukámé ,elmúlt már 18) és apukám elköltözzön itthonról ? Tudtommal fele-fele a lakás tulajdona szóval ugyan annyi rész anyámé amennyi apámé !

2016. jún. 11. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ha gyermekkorú lennél akkor esetleg lehetne,de ha fiatalkorú vagy,vagy már elmúltál te is 18,akkor csak az van,hogy lakás elad és felezik a pénzt.
2016. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
javítok apámnak nagyobb része van a lakásban öhm igen én jó magam 17 éves vagyok szóval akár hogy is nézzük apámé lenne ez a lakás ... nekünk az lenne a legjobb ha ő elköltözne és mi maradhatnánk itt csak hát ugye övé a nagyobb rész
2016. jún. 11. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül milyen sok férfi hajléktalan van tündibündi. Biztos vagyok benne hogy meg tudjátok oldani :/ Fel sem merült hogy ti költözzetek ? 29/f
2016. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer az övé a nagyobb rész és minden áron megszabadulni akartok tőle, hát költözzetek ti!

Gondolom most vagytok abban a fázisban, amikor hergelitek magatokat, majd mikor már csak olyan csótányszerű lénynek látjátok, mint Kaffka könyvében, akkor csak simán kihajítjátok bűntudat nélkül...


Biztos undorodsz amúgy a sok kéregető csótánytól az aluljárókban, de csak csukd be olyankor a kicsi szemecskédet.

2016. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szép lenne ha 3nap elköltöznénk mert egy részt nem is tudnánk hova más részt meg apám maradna itt egyedül egy 120 m2-es lakással azért vicces lenne ... akkor tehát szerinted inkább egy anyuka és két gyerek legyen hajléktalan mint hogy egy férfi (akinek mellesleg elég jó állása van és több millió forintja valószínű tudna hova menni)
2016. jún. 13. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a megoldás hogy mi költözünk el csak mint mondtam akkor 3 ember kerülne utcára és egy maradna itt egy olyan lakásba amibe ő 6szor tudna lakni :D és apámnak azért van pénze elég sok mindent örökölt ...
2016. jún. 13. 20:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy nagyon sajnálom azokat akik utcára kerültek , de az esetek nagy részében saját hibájuk miatt kerültek oda és a nagy része tudna is tenni ellen hogy más legyen az élete csak már nem akarnak ... de ez kicsit összetettebb téma szerintem :)
2016. jún. 13. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre hamarabb találtok albérletet, minthogy kiraknátok valakit otthonról.
2016. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!