Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes erotikus üzenetváltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes erotikus üzenetváltás után mennyi esély van komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin megismertem egy lányt. Akivel kezdetben tök általános dolgokról beszélgettünk. Aztán szexchat lett a dologból ez már féléve tart. Persze nem csak a szex a téma. de ezen a téren hasonlóak az elvárásaink. Amúgy skypoltunk már, ott is kispajkos volt.

Személyesen most fogunk találkozni és én szeretnék tartós komoly kapcsolatot. De nem tudom h ebből lehet e?

Eddig mindig a szex témához idő kellett, most pedig a világlegtermészetesebb dolga :D fura

Szerintetek csak dugópartnert keres?

én 22F, a lány 21



2016. jún. 11. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valaki fél évet szánna egy-két numerára, se fiú, se lány
2016. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1 honapja ismerkedem valakivel neten, es hamar ratertunk bizony a szexchat reszere is a dolognak. Ettol fuggetlenul orak hosszat beszelgetunk minden nap. A fiu most kuldott kezzel irott levelet, hogy egy kicsit szorosabbra fuzze a koztunk levo viszonyt, mert nagyon megkedveltuk egymast. Persze az 1 honap nem ugyanaz, mint a 6, csak arra akarok kilyukadni, hogy a szexchat inkabb kozelebb hozott minket egymashoz, mint hogy emiatt rauntunk volna a masikra :)
2016. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

ebben az esetben ha rendesen megdugod úgy,hogy elélvez veled,akkor bármi lehet.

de mindenképpen bizonyságot kell tenned méghozzá elsőre.

ne tökölj és ne gyere zavarba.

amint meglátod csókold meg nehogy kételkedni kezdjen benned és elmenjen a bátorsága.

2016. jún. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hinném h rögtön lefeküdne velem :D amiket mesélt előző kapcsolataiból, abból arra gondolok h csókig mehetek el max
2016. jún. 12. 10:10
 5/5 anonim válasza:
En is par honapja ismertem meg egy fiut. Mi is szexchatelunk, szinte minden nap es orakig beszelgetunk estenkent. Volt, hogy hajnali 2-kor felhivott, mert meg hallani akarta a hangomat mielott elalszik. Eloben is talalkoztunk mar es olyan volt, minta mar 1000 eve ismernenk egymast.
2016. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!