Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, mar sok szazadjara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mar sok szazadjara merul fel ez a kerdes biztosan, de szerintetek a szoros mellkas a jobb vagy jobb ha valahogy szortelenitve van, esetleg legyantazva? Szerintem rendbe vagyok ilyen teren, de most ugy erzem, jobban kunkorodik a kelletenel.

Figyelt kérdés

Illetve a honalj, intim testreszekkel hogy alltok, nektek is jobban tetszik ha sima a honalj? Gyantazas mar durva? Legalabb 10-20 valasznak orulnek, hogy minim. atlagoljam..:D

Koszonom a valaszokat es bocsi hogy nem hasznaltam ekezeteket.



2016. jún. 13. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Először nem értettem, mi az a szoros mellkas :)

Nekem teljesen mindegy, ahogy a barátom jól érzi magát, úgy fogadom el én is. Ő amúgy csak intim tájékon szokott egy keveset leszedni, de azt sem teljesen, csak hogy szex közben ne legyen zavaró. De erre sem én kértem, akkor se zavart túlzottan, mikor ezt még nem csinálta.

2016. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a szőrzetet mindenhol, de az is fontos, hogy a barátomnak hogy kényelmes. Ő szokta szőrteleníteni az intim részeit és a hónalját, mert úgy kényelmesebb neki és ezért nem akadályozom meg. :3
2016. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden a mennyiségtől függ, nekem már volt olyan tanárom akinek a keze olyan szőrös volt mint egy majomé. Szóval ha nem full szőrös úgy a legszebb, mindenhol, de azért szőr kell. :)
2016. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele,mint az #1-es. :) Ahogy a barátom jól érzi magát, engem speciel egyáltalán nem zavar a szőr (bár neki eleve nem olyan hú de durva a szőrzete).

A teljesen csupasz mellkas viszont nekem nem hiszem,hogy tetszene, örülök,hogy nem szedi le. :D

2016. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szőrös az illető.


Ha csak kicsit, akkor nem zavar. De azért a hónalját ne hagyja lenőni a bokájáig.

[link]

[link]


Ha nagyon szőrös, akkor azért borotválja. Én is megteszem, úgyhogy nem nagy kérés gondolom.

[link]

[link]


A csupasz nem elvárás nálam, de ha a pasi úgy érzi jól magát, akkor nem zavar az sem, ha leszedi.

23L

2016. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Nem igazán érdekel az ilyesmi, ahogy a pasinak tetszik. Az intim testrésznél orálnál kényelmesebb, ha nem szőrös, de ennyi.
2016. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ötös által linkelt kevesebb szőr jön be. Ez:

[link]

Sajnos a párom ennél jóval szőrösebb, nem igazán akar ezen változtatni... (nem mintha ezen múlva a szerelmem, de azért örülnék, ha kevesebb lenne :P)

2016. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen mértékben szőrös. Nem várom el a teljes csupaszságot, kis mértékben nem zavar, de ha valaki nagy mértékben szőrösödik, azért jobb, ha szedi (az intim területen egyébként higiénikusabb, ha nem szőrös, illetve egy egykori ismerősöm egy ilyen szőrtelenítésnek köszönheti, hogy nem rákosodott el egy elváltozás a bőrén intim terület környékén, amit amúgy nem vett volna észre).
2016. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aztan borotvalas utan kino a szor ezerrel es olyan leszel nint "csubakka". Gyantazas utan nem??:)
2016. jún. 13. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, fene tudja. Én évek óta szőrtelenítek nőként, de gyengültek a szőrszálaim, és ritkább lett ott, ahol szőrtelenítek (eldobható borotvát használok). Ez is lehet genetika, nem értek hozzá, csak magamon ezt tapasztaltam.
2016. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!