Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mast is zavar, ha vegelathatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast is zavar, ha vegelathatatlanul bokolnak neki?

Figyelt kérdés

Nehany hete chatelek egy sraccal, es az elejen nagyon jol el tudtunk beszelgetni filmekrol vagy kozeleti problemakrol peldaul. Mostanra azonban minden mondata minimum egy rejtett bok, akarmirol szeretnek vele beszelgetni. Nem arrol van szo, hogy nem orulok, ha ertekesnek tart, de pont a joleso erzes veszik el az egeszbol, amikor olyanert is agyondicserget, es olyan miatt is lelkes rajongasba kezd, ami miatt nem is kellene... erteket/ertelmet vesziti a bokolas. :( es persze nem lehet vele beszelgetni most mar lassan semmirol, mert a sajat velemenye kimondasa helyett is dicserget. Szoltam neki, bar meg csak tegnap, szoval meglatom, lesz-e valtozas. De ugye nem velem van baj?


22L


2016. jún. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ige, főleg ha lúzer teszi.
2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, mert akkor már nem tűnik őszintének az egész és úgy meg már nem is tudok annyira örülni neki
2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem, te olyan kedves, aranyos es intelligens lany vagy, hogy nem veled van a baj. :D :D

Nem hagyhattam ki. Amugy ez felejtos, ha kapcsolat lesz belőle le sem tudod majd vakarni.

2016. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 kösz, meg nincs elegem ezekbol. :D amugy elkepzelheto. Facebookra sem tudok felmenni ugy megnezni valamit, hogy ne irna ram azonnal.
2016. jún. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!