Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nagyon perverzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nagyon perverzek ami zavar engem, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Pontosabban az zavar, hogy előttem fogdossák egymást meg minden este hangosan szeretkeznek, azt se hagynám ki, hogy a lakásban szétdobálják a perverz dolgaikat, régebben szóltak már nekik a szomszédok, hogy legyenek hallkabbbak akkor be is fejezték egy időre, de most megint elkezdték,
2016. jún. 3. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Vegyel fuldugot vagy koltozz el. Mivel felnott parkapcsoaltok kategoriaba irtal gondolom elmultal mar 18.
2016. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Orulj neki hogy ilyen nagy meg mindig koztuk a vonzalom. Sok kapcsolatban a gyerekek utan nemhogy perverzkedes nincs de meg szex sem.

En sosem lattam hogy a szuleim egyszer is megcsokoltak volna egymast vag egyaltalan egymashoz ertek volna. Apam meg is csalta anyamat es elvaltak :( orulnek ha a szuleim szeretnek egymast

21/N

2016. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg őket, hogy halkan csinálják, ha te is ott vagy. Illetve hogy ne hagyják szét a cuccokat. Ha nem vagy otthon, akkor azért csinálják hangosan is, csak téged hagyjanak ki belőle. (Én se hallgatom ahogy a szüleim szexelnek, pedig tudom ,hogy szexelnek )
2016. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszadóhoz csatlakozom. Én egy pocsék házasságban éltem le tizenakárhány évet, ahol egy idő után teljes mértékben megszűnt az intimitás. Többek között pont azért váltam, hogy a közös gyerek ne ilyen mintát kapjon, ne ebben kelljen felnőnie.

Lett új párom, akivel harmonikus a kapcsolat, sok az intimitás, maximálisan kielégítő a szex.

A gyerekem sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb, amióta az anyja boldog és kielégült. Szóval azt mondom, örülj neki, hogy a szüleid között ilyen a kapcsolat, hidd el, a másik véglet lenne NAGYON rossz neked, ha két egymástól elhidegült, búvalb...ott képű embert nézegethetnél, és a szexelésük helyett a veszekedéseiket kellene hallgatnod!

Ugyanakkor a szülőknek is egy picit tapintatosabbnak kellene lenniük. A párom sokszor fogdos, de azért nem mások előtt... ha valaki meglátja, arról mondjuk nem tehetünk. A játékszereinket általában elrakom, de van, hogy véletlenül elöl marad. Akit zavar, ne nézzen oda.

Ami pedig a hangos szeretkezést illeti: erről igazán senki nem tehet, elég rossz lenne, ha az extázisban arra kéne ügyelnem, hogy ne adjak ki hangot.

Nem tudom, hogy a gyerekem hallja-e, szerintem nem, mert általában akkor szexelünk, ha már alszik (nagyon mély alvó, ágyút lehetne sütögetni a füle mellett), vagy ha nincs itthon. Ha hallja, akkor sem tennék másképp, megkérném szépen, hogy legyen toleráns, viselje el, mert ez az élet rendje, és lehet még olyan helyzet az életben, hogy mások szeretkezését lesz kénytelen hallgatni (lakótársét, szomszédét, stb.)


Megjegyzem, azt szokta zavarni mások intimitása, akik irigykednek. Szóval nézz magadba, és tedd fel a kérdést, hogy miért zavar ez téged...

2016. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te is csináld velük ugyanezt!


Ezt már kismillió sorozatepizódban láthattad, de a valóságban is beválik. Érezzék ők is hogy milyen amit ők csinálnak. Hívd meg a barátnődet magatokhoz és keféljetek jó hangosan mindig. Avasd be őt is, hogy miért kellene így csinálni. Fogdosd őt látványosan és intim helyeken a szüleid előtt. Hagyj szét perverz dolgokat a lakásban.


Az emberek értetlenek és sokszor csak abból értenek ha ugyanazt megcsinálják velük, amit ők csinálnak másokkal.

2016. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
5# Amit szabad Jupiternek,nem szabad a kis ökörnek.
2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy a gyerek hány éves. 16 vagy 20.


Ha már elmúlt 18 és még otthon él és úgy zavarja a szülei túl nyílt szexualitása (amit nem tartanak meg maguknak), akkor ilyen eszközökkel nyugodtan élhet. Ha még kiskorú, akkor szerintem se csináljon ilyet, amit javasoltam.

2016. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!