Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ezért utasított vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ezért utasított vissza?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel egy házban lakom. Mióta beköltöztem jóban lettünk, egyre Közelebb kerültünk egymáshoz. Sokszor vagyunk este együtt (mindketten egyedül élünk), filmet nézünk, főzünk valamit, elmegyünk közösen futni, bevásárolni. Tehát semmi romantikus. Én nagyon vonzódom hozzá, őrjítően szexi, figyelmes, humoros, nagyon tetszik nekem és többet szeretnék barátságnál. Egyik este a film után beszélgetni kezdtünk komolyabb témákról, nagyon bensőséges volt a hangulat. Egyszer csak Közelebb hajolt és nagyon gyengéden megcsókolt. Visszacsókoltam, ő átölelt, végigsimította a hátamat, a derekamat. Aztán lecsúsztatta a pólóm pántját és puszit adott a vállamra, a nyakamat csókolgatta. Nagyon jó volt, elmondani se tudom mennyire. Aztán hirtelen felugrott, mondta hogy ez nem helyes, még gyerek vagyok és elment. Azóta nem keres, nem veszi fel ha hívom, kerül. Nagyon bánt a dolog, érzem hogy van köztünk valami, és nem akarok tenni ez ellen semmit, meg akarom élni az érzéseimet vele. Úgy tűnik viszont hogy ő nem akarja. Lehetséges hogy tényleg csak a korom tartja vissza? Ennyit számít az a szerencsétlen szám?!


18L 29F



2016. jún. 13. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem tartom olyan soknak a korkülönbséqeteket..

De lehet neki más a felfoqása...

Köztünk 12 év van, 24L, 36F..

6 éve vaqyunk eqyütt, "készülünk" az első babára :)

Mondjuk párom méq épp csak most kezd 30nak kinézni, meqismerkedésünkkor is fiatalos felfoqású volt. A barátai is 6-10 évvel fiatalabbak.

Ő lehet komolyabbnak tartja maqát

2016. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

10év hogy ne számitana sokat..

főleg hogy ilyen fiatal vagy, ha te lennél 28ő 39akkor más lenne.

Szerintem felejtsd el és keress korodbelit ugy is kibuknának az ellentétek a gondolkodásban/elképzelésekben mert azért 10év csak 10év..

2016. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

NEM és IGEN



29 évesen ő már lehet, hogy lassan azt keresi, akivel már családot alapíthat, te meg 18 évesen majd 3-4 év múlva úgy döntesz, hogy még fiatal vagy, még élni akarsz, ő meg addigra 32-33 éves lesz, egyre nehezebben fog párt találni.


Persze, lehet, hogy Te pont nem ilyen vagy, és akkor működne, de ezt ő nem tudhatja, csak azt, hogy belevág, valamibe, ami a korodnál fogva neked könnyen lehet, hogy csak játék, hisz ráérsz még, neki meg már komoly döntés.

2016. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Ebben az életkorban az a 11 év rengeteg, hiszen vélhetően teljesen máshol tartotok az életben. Egy érett 29 éves mellett valóban "gyerek" egy 18 éves.

(Amikor tanítani kezdtem, 25 évesen tanítottam nagykamaszokat, és bizony NAGYON gyereknek láttam őket, pedig nem volt olyan elképesztően óriási korkülönbség köztünk. Nem a számokon múlik, hanem az élettapasztalaton.)

2016. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Kesobb nem szamit de most meg eleg sok ez a kulonbseg
2016. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem csak ezért utasított vissza, és igen, rengeteget számít "az a szerencsétlen szám", ill. az élettapasztalat, ami a szám mögött van. Pár év múlva Te is meglátod, már csak 25 évesen is mennyire gyereknek fogod látni a mostani önmagadat...
2016. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Van egy férfi akivel egy házban lakom.

...

és elment. Azóta nem keres, nem veszi fel ha hívom, kerül."

Hova menekült napokig, ha elvileg egy helyen laktok? :D

Kamu szagot érzek.

2016. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nyit nekem ajtót, nem jön át, nem vár meg a kávézóban mint korábban.
2016. jún. 13. 18:56
 9/12 anonim ***** válasza:
mert valószínűleg tudja, hogy legközelebb nem fog megállni, és nem akar belemenni egy ilyen kapcsolatba, amiből valamelyikőtök rosszul fog kijönni
2016. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

talpig férfi, nem a farka irányítja


megtehetné hogy kihasznál téged, mégis lemonta az ingyen puncit

2016. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!