Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal már négy hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VCFGDCH kérdése:

A barátommal már négy hónapja együtt vagyunk de engem nagyon zavar, hogy szexben szinte mindig én kezdeményezek. Ő összesen 3x én meg rengetegszer de volt, hogy vissza utasított. Ez miért van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vele beszéled meg? Sose értettem... dugni tudtok, beszélgetni nem?

Ha többször visszautasított már, azt is jó lenne megbeszélnetek, hogy mi az oka. Lehet, hogy ő alapvetően kisebb szexuális étvággyal rendelkezik, mint te, nem kívánja annyiszor a szexet, emiatt utasít el. De lehet, hogy más gond van. Ha nem beszéltek róla, sose derül ki, és nem lehet megoldani sem.

2016. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell tőle kérdezned.

De az is lehet hogy nem tetszel neki vagy a testeden valami és emiatt nem kiván..:D vagy nem jó veled a szex valamit rosszul csinálsz. az exemmel is ez volt, nagyon csúnya volt a melle, ezért csak este, sötét lámpánál engedtem és én nem is kezdeményeztem nala

2016. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
impotens, meleg,nem kíván, stresszes,alacsony a libidója, fusztrált, szerelmes az előző csajába vagy másba hát kb ezek
2016. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!