Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csunyán viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csunyán viselkedett egy exével vagy más emberrel, az szerintetek mindig intő jel? Szoktátok ezt figyelni? Koppantatok már emiatt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt,hogy csúnyán viselkedik?

Pl lehet oka annak,ha valaki volt párjára vagy más emberekre haragudott,mert nekem is voltak és vannak is az életemben olyanok akiket nem szívlelek.Viszont,ha az a viselkedés már kiakasztó,beteges akkor az intő jel lehet igen,és olyantól én menekülnék.

2016. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Az, persze!

Mondjuk, h az exe, vagy más ember echte paraszt volt vele.


26/F

2016. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem intőjel a viselkedés függvényében. Mindenki haragudik az exére, de talán jobban számít, hogy a kapcsolatuk alatt hogyan viselkedett, pl aki egyszer megcsalta a barátnőjét, szokták mondani, hogy arra az emberre nincs garancia,hogy még egyszer ne tegye akár mással,de legfőképp azzal,akivel megcsalta (mivel az olyan erkölcsű nőket tudat alatt a férfiak nem tartják sokra, hiszen azzal a személlyel sem komoly kapcsolatot létesített,ill. fordítva). Összességében szerintem a kapcsolatok utáni harag nem meghatározó, inkább ahogy alatta viselkedik az ember! Persze,ha tahó módjára tud beszélni egy nőről (ha jól sejtem,hogy ez a felállás) az alapjáraton sokat elárul magáról a jelleméről! Illetve vigyázz, ne menj bele ilyen fázisban egy kapcsolatba,inkább várd meg a lecsengését!
2016. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!