Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni és megérteni hogy miért ilyen velem, miért így viselkedett?

Figyelt kérdés
Egyik nap még mindent megtett értem és hogy boldog legyek,másnap kicsit összekaptunk,amit utána megbeszéltünk és a következő napra rá szakított.Amikor ki akartam vele békülni,mindig hárított,amikor megkérdetem,hogy ne jöjjön oda hozzám beszélni,hogy el tudjam felejteni..csak oda jött,figyelmeztetett(mert tudta h szeretem és vissza akarnám szerezni) ,hogy nehogy odamenjek a buliba hozzá,mert ő nem azért megy,hogy mi beszélgessünk...de mikor eljött a parti napja még ő jött a barátaimhoz oda beszélgetni,de közbe folyamatosan mondta,hogy hagyjam nem akar beszélni velem,persze a húgommal napi kapcsolatban volt,aztán mikor töröltem őt mindenhonnan és az életemből is próbáltam elkezdett idegenkedni velem ,letiltott,és mint akit soha nem ismert úgy megy el mellettem az utcán,vagy úgy tesz,mintha én csináltam volna neki olyat ,amit nem tudna megbocsátani nekem soha és utálna...Köszönöm a segítséget előre is!

2015. febr. 17. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Azért viselkedett úgy mert nem tudná meg magyarázni mért dobott mert van valami a hátérben .
2015. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert tovább akar lépni, és ha beszéltek az úgy nem megy
2015. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!