Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Effoton, illetve bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Effoton, illetve bármilyen fesztiválon csajozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most először fogok fesztiválon kempingezni, és hát az efotton leszünk egy hetet. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire lehet ott ismerkedni, illetve milyen tippeket tudnátok adni. Egyébként 20 éves srác vagyok.

Köszi


2016. jún. 13. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
általában rossz, mert mindig a barátnőikkel vannak, még ha részegek is
2016. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért mennek oda. Aki ilyen helyen nem tud csajozni, az egy hűtőben is éhen halna.
2016. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fesztivál erről szól, úgy is valószínű egyszer találkozol az illetővel. Ha nem vagy lúzer, szorongós, és önbizalomhiányos akkor összejöhet bármi. Legyen sok alkohol nálad, akár dugiba is és hidd el aki éjjel inni akar és lány bármit megtesz a piáért. (Nem mind de van ilyen jópár.)
2016. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fesztivál erről szól??

Szóval ez egy dugóklub,nem egy zenei fesztivál?


Amúgy a kérdésre válaszolva:pont annyira lehet,mint bármelyik más szórakozóhelyen. Tavaly voltam egy kisebb fesztiválon,de mivel azelőtti nap nyertem jegyet,így a barátaim nem jöttek...egy páran bepróbálkoztak...de csak próbálkoztak :) "nem az a lány vagyok" és a többi,irónia nélkül.

2016. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én voltam már EFOTT-on és egyáltalán nem a dugásról szól. Se én se a barátnőim nem fetrengtünk minden éjjel más sráccal. Pedig csinosak vagyunk, lazák, nem olyan visszafogott csajok. És a fiúk sem nyomultak túlzottan egyáltalán, kisebb sztorik voltak de semmi komoly. Pedig én voltam egyedül is az egyik koncerten. Azért lehet csajozni de az túlzás hogy mindenki erre van ráállva.
2016. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit szomorú h nem csajozós feszt, de hát ez van :D
2016. jún. 15. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szomorú?? Izé,ez egy zenei fesztivál,nem társkeresős xd

Lehet csajozni,de ahogy említettem,pont ugyanúgy,mint bármelyik más szórakozóhelyen.

2016. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párokat akik ott ismerték meg egymást.
2016. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!