Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok ismerkedni parkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ismerkedni parkban üldögélő/pihenő lányokkal?

Figyelt kérdés
Altalaban azt hozzatok fel az utcan valo ismerkedes ellen, hogy ott mindenki siet. Szerintem ez nem mondhato el azokrol, akik csak a parkban lezengenek es egy rakat embert szoktam latni jo idoben ilyen helyeken.
2016. jún. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

nem. 99%-uk vár valakit, vagy csak kikapcsolódik, pihen, nem pedig arra vágyik, hogy odamenj hozzá.


gyakran olvasok parkban, de még sosem sikerült ott olvasó, napozó nővel akár csak szemkontaktust kialakítani, volt, hogy megszólítottam a mellettem olvasót, de általában gyors búcsú követi.

2016. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megesik. Általában már van bennem pár sör vagy éppen a lányok iszogatnak bort vagy valamit és beszélgetek velük majd alakul tovább. De persze sosem úgy kezdem hogy "na most felszedek valakit" hanem barátságként indítok és arra is törekszem elsőnek, aztán kitudja...volt akit délután ismertem meg, másnap reggel már mellettem ébredt.
2016. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak tervezem, hogy megpróbálnám, illetve plázában is, főként olyanoknál akik ülnek, de nem várok nagy sikert a dologtól :/
2016. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig de jó lenne ha valaki csak úgy megszólítana. Még parkban nem csináltak ilyet, de biztos király lehet. :)

17L

2016. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem! A parkban időt töltő nőknek is éppenséggel akad dolguk: kutyasétáltatás, kutyanevelés, olvasás, tanulás, zenehallgatás, barátnővel beszélgetés, vagy csak egyszerűen pihenés. Nem azért megy egy nő kikapcsolódni a parkba, hogy percenként koptassa le a rá nyomuló, nőre farkaséhes kandúrokat. Szerintem.
2016. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tomboy666, en is pont erre gondoltam, hogy milyen jo lehetne, de latod, mindenre van kifogasuk. :(


Ipkisz Láb, miert csak vegletekben tudsz gondolkodni? Azert elethubb, hogy nem csak az a ket verzio letezik, hogy egyaltalan nem szolitjak le a lanyokat meg hogy percenkent kell lekoptatniuk a pasikat...

2016. jún. 13. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. 100%-uk úgyis elhajtana...
2016. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NÍem.
2016. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran olvasok a közeli parkban vagy tanulok a vizsgáimra. Szinte csak külföldiek (többnyire szintén egyetemista) mer odajönni :) Ők viszont elég magabiztosan tudnak ismerkedni.

22/N

2016. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!