Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Mit tegyek ha úgy érzem jól esne valakivel ismerkedni, de nem állok készen egy kapcsolatra és nem tudnék szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Még mindig más valaki él a szívemben, pedig tudom, hogy el kell felejtenem. Egy másik kapcsolatba sem szeretnék menekülni, mert tudom milyen érzés egy olyan emberrel járni, aki igazán nem szeret, hanem az exére gondol, és ezt nem kívánom egy fiúnak sem. Viszont jól esne ha lenne valaki akivel tudnék beszélgetni, akár ide-oda elmenni, adni és kapni egy kis szeretetet nem csak úgy mint barátok közt.

2016. jún. 14. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Húzz egy tiszta lepedőt, és feküdj le.
2016. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Akkor tedd azt! Lépj be facen vagy akárhol a neten ilyen szabadidőklubba és keress túrázáshoz, sportoláshoz társat. Nem kell mindjárt szerelembe esni, majd alakul vagy sem, de legalább teszel érte.
2016. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt hívják úgy hogy magány, de azért lehetnél kicsit megértőbb és kedvesebb, ha már mindenképp válaszolni szerettél volna a kérdésemre.
2016. jún. 14. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyere szexelni, az megnyugtat.
2016. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi a választ, nem is rossz ötlet :) Bár én elsősorban filmnézésre gondoltam vagy csak ilyen városi sétára, de túrázni is szívesen mennék..
2016. jún. 14. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne a kifogásokat keresd, hanem a megoldásokat! ;)
2016. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el kötetlenül ismerkedni. Én is ezt tettem hasonló helyzetben, bár nem az ex iránt epekedtem, hanem más volt az ok, de sokáig elképzelhetetlennek tartottam, hogy új kapcsolatom legyen. Vissza kellett rázódnom az életbe, és ehhez jól jött, hogy új emberekkel ismerkedtem meg, új hobbijaim lettek. Aztán fél év után megtaláltam a párom.
2016. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, akkor ismerkedj! Nem kötelező egyből kapcsolatba ugrani attól, hogy ismerkedsz. :)
2016. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!