Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 30 éves férfibe aki jelenleg még nincs kész egy kapcsolatra, de eddigi életemben ő az a férfi aki legjobban tetszik nekem, mit tegyek, hogy ne felejtsen el?

Figyelt kérdés

Mindketten most vagyunk túl egy-egy nagyon nagyon hosszú kapcsolaton, kb. gimi óta, és most vagyunk 30 évesek. Ő még nem áll készen egy kapcsolatra de én sem, viszont úgy érzem Ő a tökéletes férfi számomra, a nagy Ő, még sosem voltam ennyire szerelmes férfiba. Ő barátságot akar most. Abban reménykedek később mindketten megerősödünk és lehet több is. Most nem érez irántam semmit, de még nem volt alkalmam úgy igazán magamat adni neki, mert olyan ideges voltam sajnos. Nem akarom, hogy elfelejtsen, mert szeretem őt. Szenvedek mert nem tudom elfelejteni őt, de félek nem is akarom, mert ilyen erős vágyat nem éreztem ember iránt.

Mit tegyek, hogy ne felejtsen el? Talán nyáron kialakulhat valami, egy jó barátság majd valami több.



2015. jan. 5. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagány vagy...
2015. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem.
2015. jan. 5. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha igazán tetszenél neki, már rég összejöttetek volna. Ez egy duma. Nyárra már lesz egy csaja, aki igazán bejön neki, ha mégsem, akkor reménytelenül depressziós alkat, vagy az előző hölgy meghalt. (De ezt nem írtad.)


Annyira szépen csomagolta a koptatószöveget, hogy elhitted...

2015. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy mit érez irántad? Volt egy randitok és rögtön kifaggattad? Saját érzelmeidet is teljesen rá zúdítottad? (Egyik sem lenne túl elegáns.)
2015. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...talán egy próbát megér, de ne álltasd magad a végtelenségig! Ha te is egy meghatározó személy lennél az életében, szerintem mutatott volna némi érdeklődést most is, független attól, hogy egy nehéz kapcsolaton van e túl vagy sem...de ki tudja ő milyen típus, lehet csak később veszi észre, hogy ő is vonzódik hozzád...

Adj neki egy kis időt, de ha semmi nem történik akkor próbálj meg tovább lépni...szerintem.


26/N

2015. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a pasi pontosabban hogyan viselkedik Veled, hogyan viszonyul Hozzád ?
2015. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2018. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!