Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok ha a lány viccelődik, szavakkal csipkelődik veletek?

Figyelt kérdés
Én igen kötekedős lány vagyok, szeretek viccelődni, kicsit beszólogatni, nem hagyom magam. Nemtudom nektek mennyire jön be egy ilyen lány? Mit gondoltok?

2016. jún. 14. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem bejön, de nem hiszem hogy egyedül vagyok vele, nem jó ha egy csaj olyan mint egy fadarab.
2016. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Lecsapnálak, mint a taxiórát. :D (csak kötekedés esetén)

Tudd, hol a határ! Jó poénkodással semmi baj sincs! :)

2016. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy kötekedős vagyok, hogy csak úgy oda megyek és elkezdek pampogni :D
2016. jún. 14. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ez esetben ne csodálkozz majd, ha péniszt tömnek a szádba! :D
2016. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fiúba vagyok ilyen, de eddig úgy vettem észre nem csípik a lányok :/
2016. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a mérged töltöd ki rajtam, hanem ironikus vagy pl., akkor még kedvelnélek is, ha igazad van.
2016. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 én személy szerint bírom, szeretem ha tudok valakivel így viccelődve szórakozni, és az illető olyan is hogy nem sértődik be rajta, mivel vicc az egész. :)
2016. jún. 14. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm, nem emlékszem, hogy írtam volna ki ilyen kérdést... :D Amúgy én azt vettem észre, hogy aki nem puhap*cs az veszi a lapot, kontráz. Nincs ezzel semmi baj, csak nem kis sznobok társaságát kell keresni. Persze azért érdemi határokon belül kell mozogni, de ha mégsem akkor tudni elnézést kérni.
2016. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!