Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A még randizás fázisba járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A még randizás fázisba járó lány miatt szex a kolléganővel kizárt? Te hogy döntenél? Biztos szex, vagy randizás a bizonytalannal akivel még semmi nincs? (Puszin kívül. )

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.. Képzeld magad fordított helyzetbe! Neked h esne ha a lány, h az mellett h veled randizik, mással közben lefekszik? :)
2016. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Amíg bizonytalan a kapcsolat, vagyis csak randizás van, addig mással szexelek, amennyiben lehetőségem adódik rá. Azért nem fogom önmegtartóztatni magam, hogy néhány hét múlva kiderüljön, hogy mégsem jövök be a csajnak. Más kérdés, hogy kolléganővel nem kezdenék...
2016. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Bennem van annyi gerinc, hogy egyszerre csak egy nővel foglalkozom.


24/F

2016. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint nő írom ezt:


Ha esetleg úgy döntesz, h megdöntöd a kollégganődet, akkor azt lehetőleg tusold is el, ha úgy adódik, h a randizós leányzóval valami időközben kialakul hosszútávon is és még csak viccként se említsd ezt meg, h a randizástok idején te mással lefeküdtél!

Nekem rettenetesen rosszul esne, ha megtudnám, h a párom anno mikor velem járkált ki, akkor közben mással meg ágyba bújt... Igaz, h a randizás nem jelent semmit, de egy nőnek megaláztatás azért, h ennyit ér, h nem képes várni rá.


A másik: Ha a kolléganő most is beadja a derekát, akkor akár 1 hónap múlva is befogja, ha netán a csajszival nem jön össze a dolog! :)


Magadban rendezd el!

2016. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogadnám el, ha egy srác, akivel randizom, mássak fekszik le. Az még rá rendben van, ha társkeresőn többekkel beszélget, sőt ha több csajjal megy első randira, az is, de a második randi után, ha akar harmadikat, akkor onnantól mással nincs randi, nincs csók, ninvs szex. Pont. Sem részemről, sem részéről. Ha megtudom, onnantól kezdve nem foglalkozom az illetővel. És én még szabadfelfogású vagyok a legtöbb csajhoz képest.

Te döntésed. De szexet messze könnyebb szerezni egy jó kapcsolatnál.

2016. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!