Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a fullos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a fullos nők kellenek nektek, fiúk?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Ne általánosíts! nekem absolute nem kéne fullos nő inkább átlagos
2016. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell nekem "fullos" nő...

Okos, tudatos, vékony, finom/nőies. Nem látok ebben semmi extrát.

2016. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nálad mit jelent a "fullos"?
2016. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Mit jelent az, hogy fullos? Kinézetre?


Nekem elég ha annyira jól néz ki, hogy működjön a kémia. A többi a belsőn múlik ;)

2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Mert megtehetem.
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem lennél ronda nem írnál ilyet úgy érzem.
2016. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Miért csak a fullos pasasok kellenek nektek, lányok?
2016. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést, mert ronda vagyok. :)

Csak valahogy mindig kiderül, hogy az átlagos lány alatt műkörmös, szolis lányt lehet érteni.

Én egyikkel sem élek.

De ettől miért is lennék ronda?

2016. jún. 14. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igaz.


Nekem elsősorban beszélgetőpartner kell, akinél nem kell arra ügyelnem, hogy "úristen most vajon hol szegtem meg a randikódexet, és emiatt most berág rám és nem lesz szex", hanem magamat adhatom.

2016. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, én se műkörömmel, se szolival nem élek. 159 centi vagyok és 51 kg. Sportolok és életvidám vagyok. Egyszerűen öltözködöm, bár néha elüt az hétköznapitól mert szeretek elegánsan öltözködni. A mai divatot egyáltalán nem követem.

Mégis találtam párt, igaz ugyan, hogy neten, de találtam.


Milyen a kisugárzásod? Süt rólad a búvalb..szottság, vagy az életvidámság? Adsz magadra?

Agyad helyén ugye nem káposztalé van?

Szereted magad? Hogyan viszonyulsz magadhoz? - Mert ahogy magadhoz viszonyulsz, azt fogod a többiektől is visszakapni.


Pasi és pasi között is van különbség, tehát, ahogy már írták NE általánosíts! Ez olyan, mint pl az, hogy minden szőke buta, a viccek szerint, de ez se igaz.

2016. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!