Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak, akik teljesen komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik teljesen komolyan veszik, hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Miért kellenének?

Mi az elképzelés lényege?

A párkapcsolat arról szól, hogy két ember szereti egymást! Hogy lehetne ezt elérni flegma, alpári stílussal, és nemtörődömséggel? Vannak, akik komolyan abban hisznek, hogy a szerelmet agresszióval, bántalmazással, és érdektelenséggel fogja elérni?

Van, aki ezt az "elméletet" komolyan gondolja? :O Én azt hittem, ez csak valami vicc.. Ilyen emberek nem létezhetnek, ugye? :D

Mi ebben a logika?


2016. febr. 12. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
az itt válaszolók vagy trollok, vagy alacsonyak és rondák... és mint tudjuk, aki nem alacsony és ronda, az gazdag bunkó gyökér...
2016. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

:) Ez 18 éves gyerekek elképzelése, és a PUA weboldalé.

Nem igaz, minden nő normális pasit akar, főleg 20-25 felett. Nincs ebben logika, és nem is igaz.

2016. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

"Vannak, akik komolyan abban hisznek, hogy a szerelmet agresszióval, bántalmazással, és érdektelenséggel fogja elérni? "


Sajnos sok példa van rá, de az emberek 99.99% nem hiszi ezt. Az erőszakos párkapcsolatokban mindig van valami olyan dolog, hogy jellemzően a nő részéről, mert fizikailag ő a gyengébb, komoly önértékelési problémája van, és általában a tanulatlanabb nők fogadják el ezt, és nem mernek kilépni.....

2016. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Illetve a "férfinek" is komoly önértékelési és IQ/EQ zavara van, ha erőszakkal akar megoldani problémákat.
2016. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hát hogy is mondjam: a nőknek nem a bunkó pasik kellenek, csakhát valahogy mégis azokkal jönnek össze. a nők tehát nem tekintik a bunkó pasit bunkónak mert velük épp nem az(csak másokkal és pont ez számukra a megtisztelő). ők amikor a bunkó pasijukat jellemzik rendre valami olyasmit sütnek el hogy magabiztos, stílúsos, belevaló, domináns.szakítás után meg ugye ők is tudják milyen is a krapek csak akkor meg tilos szóba hozni
2016. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

Sztem a bunko, nemtorodomseg nem egyenlo az eroszakkal, azt megertenem ha nem hinned, az tenyleg nagyon keves csaj turi el sztem, vagy egy gywrek miatt vagy mert azt hiszi h valtozni fog a masik nem.


A bunkozast, nemtorodomseget tobben turik, tobb okbol is, nem vagyok szakerto, de lattam mar par ilyet es vannak elkepzeleseim h mik azok a dolgok amik miatt elturik ezt.

2016. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Elég sokszor tapasztaltam hogy a rendes/normálisnak tűnő nők, legtöbbször a flegma alpári barmokkal jönnek össze:/ elöször csak kamilláztam rajta, de valahogy mára már természetes jelenséggé vált...
2016. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a kivétel, de csak intelligens, empatikus pasikkal jövök össze.
2016. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Most azt hiszed h a kérdésed miatt majd mindenki az ellenkezőjét fogja mondani?

Az a helyzet h a rossz kell nekik és ezt nem csak azok mondják akik itt vannak fent.

2016. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

#9: NEM. Semmilyen intelligens, kulturált nő/lány nem akar parasztot maga mellé. Rossz körökben mozogsz.


Bocsi, de így van.

2016. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!