Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja, hogy válás után a nők egyre nagyobb része fiatalabb férfival lép új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán számba vettem a környezetemben az elvált, gyermekes nőismerőseim sorsának alakulását, és meglepett, hogy milyen nagy arányban vannak köztük olyanok, akik válásuk után jóval (5-15 évvel) fiatalabb társat választottak maguknak. Többükről tudom, hogy nem direkt kerestek fiatalabbat, hanem véletlenül alakult úgy, hogy egy náluk fiatalabb férfi személyében találták meg a hozzájuk illő társat. Én most 10-ből 6-7 elvált nő esetében ezt látom. (Hosszú távon működő, tartós kapcsolatokról van szó, együtt élnek, többen már össze is házasodtak és közös gyermeket is vállaltak az új párjukkal.)
2016. jún. 15. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem 4 évvel fiatalabb a második férjem.

Ismerősöm 8 évvel fiatalabb pasival jött össze. 15 éve boldogok.

Vannak még páran, ott konkrét számot nem tudok, de ez nem ritka jelenség, az biztos.

2016. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes! Ez velem is így történt és részben tényleg véletlenül.Én hirdetés útján kerestem társat és nem a kora miatt lett a legszimpatikusabb az a férfi, aki épp fiatalabb nálam 6 évvel.Az egyénisége, külseje fogott meg.Ha velem egy idős lett volna, akkor is őt választom.Sajnos annak a kapcsolatnak véget vetett a távolság, viszont így is 4 évig tartott.Ha nem lett volna távkapcsolat, talán máig együtt lennénk.Mellesleg alapból vonzanak a fiatalabb férfiak.De ahogy mondtam, akkor ez tényleg a véletlen műve volt.
2016. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" nem direkt kerestek fiatalabbat, hanem véletlenül alakult úgy"


Szerintem lehet, hogy 1-2 esetben bejátszik a véletlen, de többnyire fiatalabbat keresnek.

Társkeresős tapasztalatom szerint a nőknél lefelé sokkal nagyobb a tűréshatár.

Egy 40 éves nő 32-42 éves között keres. Persze vannak nagyobb kor-intervallumba megadott hirdetések, de a fenti példa az nagy átlagra jellemző.

2016. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tapasztaltam, hogy a férfiak megcsalják a feleségüket egy fiatalabb nővel, majd elválnak.
2016. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, rájöttek, hogy nem csak a vén fszoknak jár a fiatal pipi hanem nekik is a friss hús.
2016. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 34 eves vagyok es hivatalos ugyben intezkedtem amikor megismerkedtem valakivel. Olyan 26-28-nak neztem leginkabb a komolysaga, a gondolkodas modja miatt. Parszor mar beszelgettunk es megmozgatott rendesen amikor megkerdeztem hany eves. Lesokkolt a dolog, mert csak 21 eves. Egyszer mar volt fiatalabb parom, igy nem zavart hogy fiatalabb es teljesen veletlenul ismertuk meg egymast. Konkretan ezzel a sraccal megalltam az ismerkedesben, mert tul fiatalnak tartom, de nalam 6-8 evvel fiatalabb ferfi tetszene, jobban mint egy 8 evvel idosebb. Jo erzes hogy egy fiatalabb udvarol es intenzivebb a kapcsolat.
2016. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!