Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnál is vannak válságok 7-8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is vannak válságok 7-8 év után? A nagyobb korkülönbség ok lehet, főleg ha az egyikük nyugtatót, stresszoldót szed?

Figyelt kérdés
37 éves,férfi vagyok,a feleségem 29,két fiam van(4-7).Sajnos az utóbbi időben sok hátbatámadás,sok negatívum ért minket,amit a feleségem nehezebben dolgoz fel,főleg a családom részéről.Valamiért nem fogadják el(talán mert jobb módúak a szülei?),és úgy érzi,nem bántott senkit,rossz szót nem szólt,mégis vele van a bajuk.Fél éve nyugtatót,stresszoldót szed.Én is hibáztam,mert nem vettem észre a jeleket,hogy baj van...picit más lett.Férfi lévén gyanusítgattam,hogy biztos más fele kacsintgat,nem igazán akart közeledni felém(főleg az utóbbi hónapban),mintha két idegen feküdne le az ágyba esténként.Neki én vagyok az első!Lehet hogy most jött el a kritikus pillanat?Sajnálja,hogy lemaradt valamiről?Őszintén szeretem.Most jutottunk el oda,hogy nincsenek anyagi gondjaink,mindenünk megvan(ezért sokat dolgozunk!).Azt mondja,régebben(mikor pl 2hétre volt 10ezrünk)sokkal jobb volt.lehet,hogy a pénz utáni hajsza teszi ezt?Szeretném megérteni,tényleg,mert szeretem!Vagy a gyógyszereknek is közük van hozzá?Kérdezem a jövőről,de nem tudja mi lessz?Mindenkinek meg akar felelni,nem érti miért bántják....Türelmes vagyok,mást nem tehetek.Segítene terapeuta(közösen mennénk el)?

2015. márc. 2. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább pszichológus kellene a feleségednek, de a terep jó, de az valóban hozzáértő legyen.

Azonkívül a családot is helyre kellene rakni.

2015. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit csinál vele a családot? Tényleg van konfliktus, vagy csak a fejében létezik ez a probléma?


Amúgy mindenképp menjen szakemberhez, gyógyszereken csak nem élhet...

2015. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek is okozhatnak problémát, de a családot is helyre kell tenni, ha tényleg vannak konfliktusok. A pszichológus jó ötlet.
2015. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te családod ok nélkül bántja,te ok nélkül gyanúsítgatod,mi baja lehet?

Miért nem állsz ki mellette?Miért nem véded meg a családoddal szemben?

Mi baja lehet?Csak annyi higy csalódott benned,senkire nem számíthat.

Ja,van lóvé.De van amit nem lehet pénzért megvenni!

2015. márc. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hogy
2015. márc. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

szerintem mindegy a korkülönbség, ha már az egyik fél nyugtatózza magát. Én úgy választok társak, hogy ha lelki problémám van akkor segítsen az utamon, éppen ezért nincs szükségem stesszoldóra.

Hogyan akartok tovább egyutt élni, amikor még az őszinte érzéseiteket sem osztjátok meg egymással? mert ha így lenne nem írtad volna ki ezt a kérdést ide

ráadásul még gyereket is vállaltatok.

2015. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!