Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tinderen hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tinderen hány pasi szokott írni?

Figyelt kérdés

Vékony,csinos lány vagyok és nagyon válogatós,20-30 pasi közül kb csak 1-et lájkolok,de 90%-ban match van.A többségük a tipikus értelemben vett jó pasi.Viszont 10-ből kb csak 3-4 ír üzenetet is.A többi azt várja,hogy a lány írjon,mondván,hogy ő jó pasi,megteheti?Bocsi a bugyuta kérdésért,de érdekel..:D

20L



2016. jún. 15. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor nem írok rá a lányra, ha véletlenül lájkoltam, mégsem tetszik. Szerintem gáz ha a lány ír rám. Az ilyen csajoknak tudom hogy nagyon bejövök, és akármit megtenne értem. Őket szoktam felhívni magamhoz B tervként, ha épp áll a farkam.

23/F

2016. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert aztán kedves első ha lány ír a pasinak ( neked ) az csak azért lehet mert leakar szopni, taszít az egód.


Szerintem nem gond gáz ha lány ír először, de a pasiként nekünk illik.

2016. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 azt nem hiszem,hogy véletlen lenne,mert tényleg csinos lánynak tartanak :D
2016. jún. 15. 22:12
 4/6 anonim válasza:
72%
Ahogy ezt így olvasom...visszaemlékszem azokra az időkre mikor nem létezett a kxxva internet. És én úgy ismertem meg az áhitott hölgyet, hogy elvittem színházba. Aztán elvittem moziba. Ez a hölgy azóta a feleségem. És döbbenet látni, hogy mi lesz a mai gyerekekből. Az apád voltam. Vagy is szerencséd, hogy nem.
2016. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták erre mondani, hogy azért nem írnak rád, mert nem érnek rá a többi több száz match közül.


# 4: köszönjük a napi régenmindenjobbvót-sipákolást. Tartalmas hozzászólás volt.

2016. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
F4szt.. azért nem írnak mert általában csak több mint 100 km-re lakókat szokott csak kiadni ez az okádék alkalmazás. Nagyon idegesítő. Én olyan lányoknak nem szoktam írni akik messze laknak tőlem. Gyakran ők írnak rám, akkor persze válaszolok nekik. Ha a közelemben van valaki, arra írok csak rá, mert nekem tervben van találkozás is, nem csak írogatni szeretnék. Sztem ezért nem írnak neked. Akármilyen eszméletlen jól néz ki egy lány, ha messze lakik minek írjak neki?! Ennyi erővel ráírkálhatnék mindenkire akivel matcheltem. Az meg már fáradtságos :D nem kell rögtön arra gondolni hogy a külsőddel van a baj :) nyilván ha azzal lenne nem is húznának jobbra...
2016. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!