Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszenek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

Nem különösebben foglalkoztatnak az emberek , elvagyok a sajàt kis vilàgomban , nehezen nyìlok meg , viszont akiket ismerek ès akikben bìzom azokkal, kedves vagyok , jòfej , ha kell nagyon komoly , de ha nincs mit komolyan venni csinàlom a showt , teljesen őrült vagyok olyankor :D

Nem foglalkozom a negatìv rmberekkel , ha valaki mègis durvàt szòl akkor hatàrozottan kiàllok magamèrt , meghalnék a szeretteimèrt , az igaz baratokèrt , jò amiböl csak 1 van..amùgy xd de pont elèg.

Ross tul : èrzèkeny vagyok , beszoktam sèrtődni xdd

Néha tùl jò a szìvem azzal is aki nem èrdemelnè meg.

Van h kicsit tovàbb megyek a hulyeskedessel es en is megsertek valakit, persze nem szandekosan.

Tùl laza vagyok , olyan dolgokat is leszarok ami lrhrt h masnak fontos lenne.

Ès nehezen nyitok idegenek felè.



2016. jún. 17. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy miért butaság feltenni ilyen kérdéseket?

Mert akármilyen is vagy, teljesen máshogy viselkedsz a családoddal, a barátaiddal és a barátnőddel is. Ezt nem lehet beskatulyázni.

Egyébként nekem bejön a stílusod.

2016. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hulyesèg kìvàncsisàg :D
2016. jún. 17. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs meg az a pont benned egyelőre, hogy nyiss idegenek felé. Innentől kezdve lényegtelen, hogy milyen vagy.

Másfelől, nem az ismeretlen nőknek kell megfelelned, hanem saját értérkrendedet követni és sugározni, amire reagálnak.

2016. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a kerdèsre vàlaszolsz :D
2016. jún. 17. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez mind mellékes. Az, hogy tetszel-e a lányoknak, kizárólag a külsődön múlik.
2016. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Frászkarikát, kedves uccsó. Sokkal jobban számít, hogy értesz-e a csajok nyelvén?
2016. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!