Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan lányal akinek alkoholista az apja és a lány is sokat iszik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kössz
2016. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legalább az apád lehetne ellenpélda és nem követendő!


De legalább az alma nem esett messze a fától!


Ki akarna egy ilyen csajjal járni? Max az, aki úgyszintén mértéktelenül vedeli a piát.


Remélem tudod, hogy az alkohol káros a szervezetedre?

2016. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel az apám mindig is alkoholista volt mindig azt mondtam hogy én soha nem fogok alkoholt inni de most meg egyre jobban inni szoktam itthon nem kocsmába meg stb.... nem akarom követni a példáját és jóba se vagyok vele
2016. jún. 17. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem jönnék össze olyannal aki sokszor részeg meg sokat iszik.

2016. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem akarom követni a példáját"


De már most is azt csinálod kislány! Ki kényszerít arra, hogy az alkoholhoz nyúlj? Mit kompenzálsz vele?

Jó úton haladsz, hogy te is alkoholistává válj.


Neked minek kell alkoholt innod?

2016. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mivel az apám mindig is alkoholista volt mindig azt mondtam hogy én soha nem fogok alkoholt inni de most meg egyre jobban inni szoktam itthon nem kocsmába meg stb.... nem akarom követni a példáját és jóba se vagyok vele"


Nem igazán értem a logikádat, hogy akkor miért is csinálod.


Számomra elég volt az, hogy egy alkoholista bántalmazott, és megfogadtam, hogy sose leszek olyan lecsúszott alkoholista.

2016. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, mint nálunk, mi picit jobb helyzetben vagyunk. Most már édesapám is abbahagyta, és én is csak mértékkel iszom, de engem az emlékek miatt zavarna.


24/F

2016. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem! Úgy hozta a sors, hogy épp volt egy ilyen barátnőm, amikor megismertem, még alig ivott, csak buliban vagy társaságban, de fokozatosan romlott a dolog. Végül kirúgták több munkahelyéről is, kórházi rehabok semmit nem segítettek, alig tudtam kitenni a lakásomból. Köszönöm, de még egyszer ilyenbe nem mennék bele, ha kicsit is iszogatós, akkor már felejtős, és mindenkinek ugyanezt javaslom...
2016. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig kifogom a piás nőket, meg a más farkára kéredzkedőket. Persze az elején jól tudják titkolni a valódi énjüket, benned legalább van némi tartás és őszinte vagy :)
2016. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!