Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert azt kritizaljak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert azt kritizaljak, aki nem is csunya?

Figyelt kérdés
Fiatal lany vagyok,szep az arcom,nem vagyok egyaltalan kover. Az alakom formas,van rajtam izom is,hosszu karjaim es labaim vannak. Háj szinte semmi. Igenyes vagyok. A legtobb ferfinak tetszek,csinosnak szoktak talalni,viszont elofordul,hogy oreg esvagy nagyon ronda ferfiak minden aprosaggal megkritizalnak. Lekovereznek,vagy akarmi. Ez most egyfajta egonoveles nekik,vagy mi? Mert en nem vagyok senkivel lekezelo,foleg kulso miatt... csak ilyenkor megy fel bennem a pumpa,ha minden ok nelkul ronda dolgokat mondanak ram,foleg ugy hogy nincs is rajtam olyan hu de csunya dolog....
2016. jún. 17. 23:55
1 2
 1/13 cukilányka 0.0 ***** válasza:
30%

Ha felmegy a pumpa, csak egy laza mozdulattal húzd ki!


20L

2016. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

sok mai férfi fél a nőktöl és nem is tudják hogy kéne egy normál beszélgetésnek lezajlani

ezért a képességeik hiányát druva beszolásokkal probálják leplezni

2016. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Általános iskolás koromban nagyon odavoltam egy fiúért, és mindennek elmondtam, mert úgy éreztem, semmi esélyem nem lenne nála. (Nem tudom, hogy lett volna-e, sose próbáltam.)

Ez ugyanaz a viselkedési minta. Csak én felnőtt koromra (szerencsére) "kinőttem", sokan pedig megrekedtek ezen a gyermeki szinten.

2016. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, azért mert anyukád és a barátaid szerint szép vagy az még nem jelent semmit, mert ők elfogultak az irányodba.

Az öreg és ronda férfiaknak viszont nincs vesztenivalójuk ezért ők lesznek a legőszintébbek veled. Az átlag férfi viszont akkor is megfektetne ha olyan ronda vagy hogy csecsemő korodban bottal forgatták az inkubátorban.

2016. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert elkeseredettek és rajtad vezetik le.
2016. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ők csúnyának látnak.
2016. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lathatnak csunyanak mert nem vagyok az. Persze mindig van szebb jobb de hogy pl lekoverez valaki engeem mikor en pont nem vagyok az,mas lanyok meg sokkal nagyobbak... ezt nem ertem. Mert ha valakin van valami hiba pl rossz fogak es azt megjegyzik az egyertelmu dolog legalabb. De ilyen hulyesegeket amikkel ezek jonnek...
2016. jún. 18. 00:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeség volt annyira is foglalkozni velük, hogy kiírd ide ezt a kérdést.
2016. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar. Képet, vagy kamu!
2016. jún. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem lathatnak csunyanak mert nem vagyok az."


Ha ők csúnyának látnak, akkor nekik az vagy, és rohadtul nem érdekli őket, hogy anyukád, a barátnőid, a volt pasijaid vagy a szomszéd néni szépnek tart. Az ízlések nagyon különbözőek, és ehhez nem kell sem 150-es IQ, sem jogi doktorátus, hogy az ember felfogja.

2016. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!