Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a férfiak ezt válaszolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a férfiak ezt válaszolják a képcsere után, akkor egyszerűen csak szofisztikáltabban fejezik ki, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

"Aranyos vagy, de nem ilyen lányt keresek."


Eleinte elhittem, hogy aranyos vagyok (a kis naiv :D), de már gyanús, hogy csak olyanoktól kapom ezt meg, akik nem akarnak tőlem semmit.


Egyénként értékelem, hogy udvariasak vagytok. Csak a többi férfi esetèben meg mindig attól tartok, hogy ha nincs ló, jó a szamár is alapon fogadnak el. :(


23L


2016. ápr. 13. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van aki elfogad?
2016. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez pusztán azt jelenti, hogy nekik -- szubjektíve -- nem tetszel.
2016. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Írj ki népszavazást, linkelj be egy képet! :)
2016. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 GipszI ***** válasza:
#3 Jol mondja, kép nélkül nem lehet megmondani (felőlem küldhetsz nekem is en őszintén megmondom hogy aranyos vagy-e :D )
2016. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
inkabb irj vissza..:) v kamu vagy?
2016. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
#5 légysz ne zaklasd a lányokat, tutujgasd inkább a jancsikát!
2016. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Legalább őszinték és visszaírnak. A lányokról még ez se mondható el, ha nem tetszel nekik.
2016. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5, gondolom te a kismacska5 vagy, aki már ilyen szöveggel jön nekem: "most miert alazol meg igy hogy valaszra sem meltatsz? nem rosszat akarok sot". Nahát, és valamiért nem kaptam kedvet ahhoz, hogy válaszoljak neked...


Többieknek írni fogok. De képet nem küldök, nehogy valaki felismerjen. :D Csak az érdekelt, hogy ezzel az "Aranyos vagy"-szöveggel jöttök-e mindig azoknak, akik csúnyák. Mert már feltűnő.


Van, akinek bejövök, igen.

2016. ápr. 13. 18:03
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, kismacska5-tel már konkrétan a hócipőm tele van.

Minden egyes hozzászólásomra ír egy levelet, ha visszaírnék már magát égetné le, hogy mindig ugyan annak a lánynak ír, csak ő nem tud róla.


Amúgy meg nem értem miért nem ismerkedtek a valóságban, akinek nem tetszik valaki, az neten keresztül is el fogja küldeni, sőt még rosszabb, mert válaszra sem méltatja általában.

2016. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor érzékeled mi a bajuk ,képcsere után.mi a kérdés?az hogy csúnya vagy szêp vagy nem lehet megállapítani semmi adat nincs rólad.valakinek biztos tetszel és van akinek nem csak meg kell találnod az adott figurát ez midenkivel így van.
2016. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!