Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal aki savanyúság mániás?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen emiatt sok pénzt költ mindenféle savanyúságra, paprika, káposzta, uborka, stb. :)
2016. jún. 18. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez micsoda kérdés :) Nőként azt mondom, hogy ez teljesen ok, mert én is szeretem őket, csak arra figyelj azért, hogy sokszor tele vannak érdesítőszerekkel, emiatt inkább te magad készíts otthon, amit tudsz.
2016. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

te az exem vagy!!! ;)


képes volt letolni úgy egy ebédet, hogy egy falat hús, egy falat köret, és az összes savanyúság, eleinte kicsit zavart, de aztán rájöttem, hogy neki így jó, egészséges mellette, és könnyű a kedvében járni, csak venni kell egy kis káposztával töltött ez+azt :)

2016. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi vele az összes bajod, akkor mazel tov.
2016. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A sabanyúság egészséges! ;)
2016. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkabb ez mint egy szobanyi cipo :)
2016. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó nemtom melyik a büdösebb XD
2016. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Es melyik a dragabb? Itt az ar/budosseget kozosen kell nezni es nem lesz budos a kaposzta utana, ugy gondolom :D
2016. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A levét is megiszom. Rátapadok az üvegre és fenékig...Mondjuk van aki ezt hüledezve nézi, vagy érdeklődik a gyomorsavam mennyiségéről.
2016. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Igen. :D
2016. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kis mánia, ami teljesen egészséges. Bár, sajna én még a gyümölcsöt sem nagyon szeretem :( Inkább erre költse a pénzt, mint piára, cigire vagy hatvanadik kisestélyire, aranyláncra stb. Attól még gondol Rád, s nem fogja a vasárnapi ebédből a húst száműzni 😄
2016. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!