Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mozzarellás paradicsomos...

Mozzarellás paradicsomos csirkemellhez krumplipürét készítek, de szeretnék még valamit mellé, vmi salit vagy savanyúság. Stb?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a paradicsokos mozzarellás olasz saláta illik hozzá olivaolajjal, balzsamecettel...

De nem túlzás ugyanolyan jellegű saláta mellé?


2016. febr. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ehhez paradicsomos meg mozarellás (vagy másfele sajtos) saláta nem illik, ezt nagyon jól érzed.

Alapszabály, hogy egy étkezésen belül ne ugyanazok az alapanyagok ismétlödjenek, mivel az túl unalmas és nem igazán étvágygerjesztö.


Ehhez én inkább vagy valamilyen levelessalátát készítenék - akár többféle, zöld és szines levelekböl -, valami nem megszokott öntettel, vagy vegyes zöldségekböl álló salátát, de semmi esetre sem majonézest, mert az túl nehéz ehhez az ételhez. Ha merészebb vagy, akkor szóba jöhet olyasmi is, amiben zöldségfélék mellett valami gyümölcs is van, az is illene hozzá.

2016. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Se a püré, se az a saláta nem illik hozzá.
2016. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Se a krumplipüré se a savanyúság nem jó választás.


Helyette egy egyszerű rukkolasaláta vagy zöldsaláta, esetleg kapri-vagy olajbogyóval.

2016. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen egyszerű rukkolasaláta menne hozzá, de ne ugyanazokat az alapanyagokat használd, mint a főfogásban.
2016. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó: a rukolával azért vigyászni kell, mert sok ember nem szereti - többek közt engem is ki lehet vele zavarni a világból, egyike azon kevés élelmiszereknek, amit képtelen vagyok megenni. (És ezzel van más is így, éppen a rukola olyan, hoyg vagy szereti valaki, vagy undorodik töle, középsö eset jóformán nincs.)
2016. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sokan meg szeretik :)
2016. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2016. febr. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!