Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányokhoz szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányokhoz szóló kérdés?

Figyelt kérdés

Tehát a fent említett 20-25 éves lányok, nők többsége hogy viszonyul a gyerekkérdéshez? Közületek hányan szeretnétek, hányan nem? És ez egy fiú/férfi esetében (u.ez a korosztály) mekkora előny/hátrány?

Jó, persze tudom, hogy egy 20 éves még nem feltétlenül a gyereket tervezi, csak kíváncsi vagyok, hogy álltok hozzá.


2016. jún. 18. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy vagyok vele hogy ha megvan a biztonságok körülmény, és el tudom tartani akkor semmi akadálya.
2016. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. jún. 18. 15:27
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok gyereket szulni erre a hanyatlo, pusztulo, feudalis vilagba. Europa nagyjabol 50-100 evre van az eliszlamizalodastol, nem akarom hogy a gyerekem ilyen kornyezetben nojjon fel. Majd szulnek helyettunk a migransok, aztan jonni fognak az atombombak es az europai civilizacio teljes megsemmisulese.
2016. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem annyira őket. Vannak ismerőseim akiknek van de az 10-15 perc (ill baráti körbe az a pár óra) amit együtt töltünk az kb. a gyerekekkel is elég.


Bár szerintem én az a típus vagyok akinek ha lesz akkor majd nem zavarja inkább ilyen jobb vele mint nélküle állapotba leszek.

2016. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jezusom, utolso :'D.
2016. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Uhh. Nem pont ilyen szemszögből akartam megvizsgálni a dolgot, mindazonáltal köszönöm a te válaszod is!
2016. jún. 18. 15:32
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4!
2016. jún. 18. 15:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék, aránylag nagy családra vágyunk a barátommal. :)

3-4 lurkó, akiket lehet szeretni, tanítani, átadni nekik az értékeket. Figyelni, hogy mi van benne belőled és mi van benne a párodból, apádból, nővéredből, stb. Figyelni, ahogy megtanul járni, beszélni, összefüggéseket alkotni. Szerintem csodálatos dolog, és az én életemben ez a végcél: olyan hátteret alkotni, ahol biztonságban fel tudunk nevelni egy csapat gyerkőcöt. Bizakodva, hogy boldog emberek lesznek majd. :)

2016. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én minnél elöbb szeretnék gyereket, persze elöbb el akarom végezni az egyetemet, ami még 3 év. Késöbb úgy is csak nehezebb lenne, mert akkor esetleg a karrierem kellene feladnom a gyerekért.
2016. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 18. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!