Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mi számít hátránynak ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Értem én úgy, hogy ha valaki félénk (esetleg nem mer kezdeményezni), van egy kicsi pocakja vagy éppen az ellenkezője, csont és bőr, de nagy dumás és hasonlók...


Mi az ami kizáró ok és mi az a határ amikor már kap az illető esélyt ismerkedésre?



2016. jún. 18. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Te is tudod, hogy ez nem így működik.

Papíron téged és engem is egész jó, nem rossz, elfogadható pasinak tartanának, netes társkereső felületen pedig egész pontosan méh hányingert-keltőnek sem.

Az életben meg valahol a kettő közt fogunk szuperálni annak függvényében, hogy hogy állnak a csillagok, hol áll a ciklusában, jó-e a dezodorod, jól sikerül-e az első mondatod, megfelelő szögben ért-e a napfény, mikor meglátott,elég férfias-e a hangszíned, éppen mikor hagyták el, hogy a neved vajon egyezik-e egy utált exének a nevével,stb.


Bármit is válaszoljanak neked itt ma, egy centivel sem leszel közelebb a bölcsek kövéhez.

2016. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizáró okok: dohányzás, mértéktelen alkoholfogyasztás, önző egoista tiszteletlen viselkedés, kövérség egyéb külsőségről nem tudok nyilatkozni mert meglátni és megszeretni nálam az elv, felvágós, határozatlan, önbizalom hiányos, felelősséget nem vállalja fel tetteiért, lusta pl. pénzt keresni és kifogásokat gyárt hogy miért nem megy el melózni.


Most hirtelen ennyi.

2016. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lekezelő, arrogáns viselkedés az, ami biztosan kizáró ok lenne. Na meg az érzéketlenség.
2016. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2. mi számít kövérnek? Ez olyan összképre megy vagy ha van hasa már kizáró ok? Tehát egy 100kg-os ember 170/180/190 cm-nél más eséllyel indul vagy mivel mindnek van feleslege így kiestek?

2016. jún. 18. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Kizaro ok a dohanyzas es az olyan eletmod ahol egyaltalan nem figyel az egeszsegere (pl kover de ahelyett hogy tenne ellene inkabb a mekiben tomi tele magat), igenytelenseg, arrogans bunko stilus, csunya igenytelen fogak es kormok. Belsoleg engem az fog meg egy ferfiban ha jol eltudunk beszelgetni, megnevettet, bizalmat araszt a jelenlete.
2016. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kizaró ok a dohányzás és az alkohol túlzott bevitele, illetve ha már első randin ágyba akar vinni vagy tiszteletlenül/udvariatlanul bánik velem v mással.

Kövérségről:

Ez ég ok, ennél nagyobb már ne (Ez csak a saját ízlésem, másnak máshol van a határ):

[link]

2016. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belsőre: arrogáns, nyomulós fellépés, külsőre: igénytelen megjelenés (zsíros haj, piszkos körmök, koszos ruha). Nekem a tetkó, a dohányzás sem jön be.
2016. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kövérség nálam annyi, ha az adott magassághoz tartozó normális súlytól kezdve kb 10 és attól több kg-val többet nyom.


2-es voltam

2016. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ui.: és a felesleg az zsírban mérendő és nem izomban.
2016. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!