Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit jelent ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Mit jelent ha egy lány ezt küldi egy srácnak?

2016. jún. 19. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem jót szerintem..:D
2016. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gyerekes, éretlen, és képtelen a saját, szegényes szókincsével kifejezni azt, ami abban az üres kis fejében van.
2016. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa, én ugy képzelem el a lány 60 éves és a férfi is hasonló koru, mert kb. abban az időben voltak ilyesmi számok a divatok, slágerek, amikor a mostani 60 évesek fiatalok voltak és ők kötödhetnek egy ilyen számhoz érzelmileg. Különben a szám mondanivalója olyasmi, hogy félti a lány a kapcsolatát, fél hogy megcsalja a fiú, bizonytalan a kapcsolatában. Erősitsd meg hogy csak őt szereted stb... csak belehallgattam!!
2016. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
A legtöbb csaj nagyon el van szállva magától és nagyon erkölcstelen. Ismertem egy lányt, aki minden ki előtt jól nevelt úrilánynak mutatta magát, aztán kiderült róla, hogy török kaminososok f.@aszát szopigálta 5 ezrekért, hogy legyen neki zsebpénze..:D
2016. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
4.: a válaszod hogy jön a kérdéshez? Köze nincs hozzá. Ha a BBC egy random hírét leírtad volna, még az is értelmesebb lenne, mint a megnyilvánulásaid. Szerintem csak irigy vagy, mert a te fsz0dat nem szopikálja senki ;)
2016. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aperitif ***** válasza:

Végig is hallgattátok a dalt, vagy csak a címéből vontatok le következtetést?


"Csúnya fiú, mért lettél a másé?

Csúnya fiú, mért mentél tovább?

Hűségről beszéltél,

Látod mennyit ér.

Csókoltál és elmentél.


Csúnya fiú, mért lettél a másé?

Csúnya fiú, úgy haragszom rád!

Könnyen felcseréltél,

Mint egy rossz ruhát.

Jobban fáj, mint gondolnád!

stb."


Ebben az esetben a "csúnya fiú" nem azt jelenti, hogy nem szép, mert nagy az orra, vagy elállóak a fülei, hanem azt, hogy haragszik rá a nő, mert elhagyta. Ti. régen, kicsit infantilisen használták a "csúnya" szót arra, akire valamiért haragudtak, pl. gyereknek mondták, hogy csúnya vagy, mert nem raktál rendet a szobába, ez nagyjából azt jelenti, hogy csúnya dolgot tettél, azaz csúnya vagy.


A kérdésre válaszolva: az előzmények ismerete nélkül nem tudok válaszolni.

2016. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy haragszik rád, mert úgy érzi, megcsaltad. A csúnya itt valóban átvitt értelemben értendő.
2016. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!