Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, megadnátok a számotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megadnátok a számotokat egy srácnak, ha tudnátok, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Szóval utazgatás közben megismerkedtem egy leányzóval, nézegettük egymást, aztán leszállás előtt összeszedtem a bátorságomat, és odamentem hozzá. Váltottunk pár szót, és megkérdeztem a nevét, mondtam, hogy felveszem fb-ra ismerősnek, ő is kérdezte az enyémet. Tudom, kapásból a számát kellett volna kérnem, de örültem, hogy viszonylag bátrabban mertem kezdeményezni. Mondtam neki, hogy tetszik, és hogy szeretném majd őt meghívni valamire, ha összefutunk. Aztán írtam neki, sokáig semmi, mondjuk én se sokat vagyok fenn, de úgy tűnik, ő meg még kevesebbet, de végül visszaírt, hogy kedves dolog volt a meghívás, és megadta a számát. Sokszor csalódtam már emberekben, akik rendesnek tűntek, aztán meg mégis hárítottak, mondjuk ő nem tűnik szemét típusnak, és remélem, nem is lesz az. Szerintetek van esélye annak, hogy ő is akarhat valamit?

2015. aug. 31. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarna találkozni veled akkor biztos leterelt volna, biztos hogy te is tetszel neki valamennyire
2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megadnám, szerintem ne idegeskedj, ha megadta neked a számát, akkor valószínű bejöttél neki, vagy legalább szimpatikus voltál neki.
2015. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!