Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el vagyok adósodva szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el vagyok adósodva szülők hibájából és 30 éves vagyok menjek ki külföldre?

Figyelt kérdés

Mindent a pénz mozgat, kilátástalan hiába a diploma hiába az akarat ha lehetetlen lassan megélni is egyedül albérletezmi..


Mégis milyen lány állna velem szóba így..


Persze jókedv meg önbizalom mire..?

Nincs idő pénz elmenni szórakozni a barátoknak is addig jó az ember amíg van pénze lehetőségei..


Túl sokat csalódtam az elmúlt néhány évben..


2016. jún. 19. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

asszed külföldön nem derítik ki, hogy van hiteled / tartozásod ?

Hallottál te már világbankrendszerről ?

Szerinted miért tudsz egy Erste bank automatájából is felvenni, ha OTP-s vagy ?! Na, pont azért...

2016. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A cél az hogy pénzt keressek....

Nem az hogy elmeneküljek a "szaros" 500 000 adóságtül de az itthon plafon 100-120 ezres fizetések albérlet mellett erre tökéletesen alkalmatlanok és másra is.

2016. jún. 19. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
500.000? Emiatt nem lehetne nőzni? Hm, nemtom. Én összejönnék olyannal, akinek van egy 500.000-es tartozása. 5 hónapig kéne egyikünk fizetéséből megélni és ki van fizetve(nem lehetetlen, zsíros és vajaskenyér, számlákat levinni a minimumra). Ennyit megérne a másik fél számomra. Ez nem lenne kizáró ok. Jó, egy ötmilliós az már más.
2016. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél menj mindenképp.

De ott is a magány vár rád többnyire és a honvágy .

Viszont az anyagi gondjaid elmúlnak vagy könnyebb lesz a teher mert jobban keresel.

Ha diplomás vagy akkor nyelvet is beszélsz,lehet kicsit könnyebb is lesz.

Menj olyan helyre kezdésnek ahol kaja szállás ingyenes .

Sok Sikert..


N.

2016. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Lyukas zsebbel nekem nincs pofám "csajozni"Ez az igazság

konkrétabban fogalmazva tartós ismeretség lenne a cél ám 30 éves fejemre be kell látnom hogy ez nagyon nehéz néhány embernek például nekem is az....

2016. jún. 19. 20:32
 6/17 anonim ***** válasza:

500 ezer Ft nem a világ. Az kezelhető tartozás. Keress egy rendes csajt, nem fog ettól kiakadni.

Külföldön símán keresel annyit, hogy ezt törleszd. De tudj nyelvet rendesen.

És apádéknak többet ne írj alá semmit.

2016. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nem tudom miért írtad a szexualitás rovatba, de ha azért amiért gondolom, akkor küldj képet a popsidról, és lerendezzük pár nap alatt a hiteled. 43/f
2016. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. "diplomás vagyok" de nyelv vizsgám még nincs meg... ez is probléma beszélni csak immel-ámmal beszélek angolul bár van kint angliában két ismerősöm.

Én úgy gondolom hogy ha nincs otthonom és napi megélhetési gondjaim vannak necces a társkeresés nem akarnék senkit terhelni a nyomorommal.. Így az anyagi helyzet javítása talán segít a magány az itthon is adott a kilátástalan mélyszegénységgel karöltve. Reménykedhetek még it évekig de nem tul sok jót jósolnák magamat ismerve maradna az antiszociális álmodozás túlélésre játszva csak az idő peregne.. Munka mellet tanultam remény telve de most hogy végeztem hála istennek szembesülnöm kell a kietlen valósággal..


Egy férfi senkivé lett..

2016. jún. 19. 20:38
 9/17 A kérdező kommentje:
A Homoszexuális rovat is eggyel arrébb van.
2016. jún. 19. 20:39
 10/17 anonim válasza:
0%
Na Küldessz képet?
2016. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!