Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el vagyok adósodva szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el vagyok adósodva szülők hibájából és 30 éves vagyok menjek ki külföldre?

Figyelt kérdés

Mindent a pénz mozgat, kilátástalan hiába a diploma hiába az akarat ha lehetetlen lassan megélni is egyedül albérletezmi..


Mégis milyen lány állna velem szóba így..


Persze jókedv meg önbizalom mire..?

Nincs idő pénz elmenni szórakozni a barátoknak is addig jó az ember amíg van pénze lehetőségei..


Túl sokat csalódtam az elmúlt néhány évben..


2016. jún. 19. 20:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem is menj ki kulfoldre. Egyebkent az emberek kategben ertelmesebb valaszokat kaptal volna.
2016. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csak mivel a problémakör szerves része hogy nem tudok kapcsolatot kialakítani ilyen körülmények között illetve gondolom ez a rész jobban is pörög így ide tartottam jó ötletnek..


A 40%-os homobácsi meg nyugodjon le menj fel a homo társkeresőre vagy a homorovatba biztos nagy sikered lesz amúgy is divat manapság de tőlem hiába vársz képet humor herold.

2016. jún. 19. 21:02
 13/17 anonim válasza:
0%
XD te is jót röhögtél husi?
2016. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2 evvel idösebb vagyok nalad, van egy csodalatos, gyönyörü baratnöm, annak ellenere flörtölnek velem a lanyok, pedig szinten nem titkolom, hogy 50 millios adossagom van!

Boldogan elek, nem hagyom, hogy ez bearnyekolja mindennapjaimat es a törlesztes mellett probalok kijönni a keresetemböl, amennyire lehet.


Persze, külföldön is megtalalhatod szamitasaidat, lanyok is vannak ott, de ajanlom, hogy olyan orszagot valassz, amelynek kulturaja is erdekel es tagja szeretnel lenni az ottani tarsadalomnak!

2016. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

szerencsés ember vagy talán jobb képübb is és talán máshonnan indultál mint én pocsék izolált gyerekkor is rátesz talán egy lapáttal illetve más embertípus vagyok megkeseredtem az évek alatt annyit csalódtam már hogy képtelen vagyok hinni abban hogy nekem is lehet szerencsém a nőknél. a mérleg azt mutatja hogy max távoli barátnak vagyok jó amugy is alig van normális szingli csaj aki a magamfajtákra hajtana és bekem is tetszene.


az igazság az hogy én arra is felkészültem, hogy visszavonuljak egy szép telekre és egyedül békében leéljem az életemet.


Nekem egyébként is túl felgyorsult és túl sznob ez a mai világ.. 30 évesen úgy érzem hogy kiöregedtem ebből a felfordulásból.

2016. jún. 19. 21:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerencsem is volt (talan abban is, hogy nem tul taszitö arcvonasokkal születtem), de nem hullottak az ölembe a dolgok! Meg azert is küzdöttem, hogy eladosodjak :D

30 evesen elkeseredtel, mert a nyakadba vartak egy kis tartozast es nem rohannak utanad a csajok? Ez igazan szörnyü sorscsapas! Nem hinnem, hogy komentemmel meg tudom valtoztatni a hozzaallasodat, de azert veszem a faradtsagot es irok...

Ami nem valosul meg magatol, ezert tenni kell! Nem panaszkodni a semmitteves közben, hanem kitalalni, hogyan allj neki, hogy valtoztass a dolgokon. Mindenki sajat sorsanak kovacsa!* Ha ebben beleroppansz, hogyan tudsz tamasz lenni egy parkapcsolatban, amikor ennel joval komolyabb kihivasokkal szembesültök? Egy ertelmes lany ezt is nezi egy pasiban!


*Irasom közhelymegjelenitest tartalmaz

2016. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

80%os jól mondja mindenki magának kapargatja a gesztenyét!


Menj külföldre jót fog tenni, sokat tanulhatsz belőle ha kitartó ember vagy. Szerintem az vagy.


Én is kint élek bár nem anglia, hanem ausztria és az anyagi része az életemnek rendben van, igaz a többi egy katasztrófa, de elkezdtem már azt is összelapátolni.

Csak kitartás kell és akaraterő!

2016. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!