Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már lenne gyereketek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már lenne gyereketek, vállalnátok még egyet egy másik férfitól?

Figyelt kérdés
Legalább lenne testvére a gyereketeknek. Viszont nem édes testvérek. Hogy fogadná a nagy a kicsi érkezését?
2016. jún. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Mi van ha a 2. apja is elhagy?

1 gyerekkel még el tudnék lenni úgy ahogy, de 2-vel már horror lenne az egyedülálló anyaság.

L21

2016. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En anyum kettot is vallalt.

fel tesoim.

de vagy negy eve voltak egyutt,mikor megszuletett az elso.


en vallalnek igen.ha olyan a korulmeny,hogy lehetseges.

2016. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy féltestvérem. Megijedtem, amikor született, mert 10 évesen attól féltem, hogy majd nem tudom eléggé szeretni. :) De amúgy ennyi a "hogy fogadná" rész.


Aztán amióta megszületett, imádjuk egymást, és csak olyankor hívom féltestvéremnek, ha nagyon muszáj. Különben mindig úgy hivatkozom rá, mint "tesóm", vagy "öcsém".


Egyébként sem azt nem tartom jó érvnek gyerekszülésre, hogy "legyen testvére" (tudom, hogy van egy ilyen hiedelem, hogy az egyke nem tud rendesen kommunikálni és mindenféle hasonló mentális problémával küzd, de ennek semmi alapja nincs), ahogy azt sem tartom jó ellenérvnek, hogy "nem édestestvérek", épp a fentiek miatt, hogy féltestvéri viszony pont olyan tud lenni, mint az édestestvéri.


23/L

2016. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bátyámmal féltesók vagyunk, nagyon imádott velem babázni (9 és fél év van köztünk). Nagyon jól kijövünk, a szokásos kis gyerekes csatározásokon kívül soha nem volt feszültség közöttünk. Most már mindketten felnőttek vagyunk, továbbra is jól kijövünk, nem volt ebből egyszer sem gond.
2016. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvaltam 2 gyerkoccel,ha egyutt maradunk akkor is max 3 lett volna,de szerintem 2 inkabb.Az uj parom szeretne 2 fiut,vallasos csaladbol szarmazik,a baratainak is mind 3-4gyereke van,azt latja h mukodokepes,szep dolog,nyilvan ha az anyagiak es a kozos ido megvannak.Ugyhogy ha igy haladunk tovabb,lesz meg babam.Es igen ott a para h o is elhagy minket es en aztan tudom h mennyire nehez egyedul de a masik oldal,hogy csaladban cseperednek a gyerekeim (a kozosekkel egyutt),szeretjuk egymast,mukodokepes a kapcsolat es h talan most jobban valasztottam afele huz h jooo lesz.A gyerekek orulnenek neki nagyon ahogy a paromat is nagyon szeretik:)
2016. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg körülményen múlik, az, hogy legyen testvére a gyereknek, nem indok.

Ebben az esetben is igaz, hogy a babának egy kellőképpen megalapozott, stabil kapcsolatba kell(ene) érkeznie, ahol már kialakultak a családi keretek. Adott esetben "nehezítés", hogy van már egy gyermek az előző kapcsolatból, akivel szintén meg kell tanulni hármasban családként működni. Ha ez megvan és beáll a rendszer, akkor én a magam részéről semmi akadályát nem látom annak, hogy újabb gyermek érkezzen a családba.

2016. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!