Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs Facebook oldala,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs Facebook oldala, az hogy akar kommunikálni egy másik emberrel akivel ismerkedik és randizni akar vagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom már-már menő dologként előadják mintha az lenne a jó hogy se Facebook, se Viber, se Insta, semmi. Mintha ez lenne a helyes út. Viszont így hogy akar gazdaságosan ismerkedni? (Mivel tudjuk az internet a telefonra olcsóbb mint sok sms vagy hívás.) Meg manapság mindenkinek van rajta internet szinte hogy elérje a másikat és tájékozódjon az alkalmazásokkal (BKV, MÁV, Időkép.)
2016. jún. 19. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Jó kérdés.

Hallottam egyszer a nagyapámtól, hogy ő 52-ban az utcán(!!) szólított le egy lányt.

Gondoltam is magamban, hogy mekkora lúzer, semmi smiley, link, szelfi-lehetőség, csak pofázás.

Fogtam is magam, beizzítottam a WOW-ot és leqrtam pár 16-os szintű paladint...

2016. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Lehet viccesnek hiszed, de nem az amit írtál. Akkor más világ volt, nem hogy internet, tv sem nagyon volt. Szóval viccet félretéve 2016-ról van szó! Rohanó, nyüzsgő, fejlett világról. Nem munkásőr világról ahol ismerkedés helyett dolgozni kellett vagy vittek munkatáborba.
2016. jún. 19. 22:21
 3/18 anonim ***** válasza:
telefon, sms - hálózaton belül akár ingyenes is lehet :)
2016. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 opened paradise ***** válasza:
100%

Ööö...az elmúlt 2016 évben is megoldották,meg előtte is,akkor nem aggódom.

És képzeld,nem is kell!:D

Lehet anélkül is. És nem menő dolog,de a hátamon feláll a szőr az olyanoktól,akiknek ez elképzelhetetlen,mert az olyan ember nem is létezik.

2016. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk... úgy ahogy az emberiség az elmúlt években tette a facebook előtt? Telefon, SMS, E-mail, Skype (anno MSN)személyesen megkeresni.
2016. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindhárom barátommal Skypeon ismerkedtem, pedig csak a mostani páromnak nincs facebookja. Van egy csomó előnye annak, hogy nem a facebook adatlap alapján következtet a személyiségemre, hanem ténylegesen megismer beszélgetések közben.
2016. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Ez számomra is elképzelhetetlen, nem is ismerkedtem olyanokkal, akik nem rendelkeztek Facebookkal, persze nem szándékosan, még mielőtt valaki ezt hinné, nem is találkoztam ilyen emberrel.

Kicsit mondjuk irritáló, hogy ördögtől valónak tekintik a közösségi médiát. Szerintem tökéletes ahhoz, hogy gyorsan és ingyen tudjak kommunikálni a barátaimmal, "eltegyem" magamnak a boldogabb pillanataimat.

Egyszerűen nekem már fura lenne e-mailben meg SMS-ben ismerkedni. Persze a legjobb a személyes kommunikáció nyilván!

2016. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

én se értem. :D

én szeretek 'egész nap' beszélni a barátommal, barátaimmal, engem speciel 5-6 sms vagy 1-2 10 perces telefonbeszélgetés nem elégítene ki.


e-mail? az egyetemi tanárokkal emailezek maximum :D


skypehoz ugyanúgy gép kell, és nem lehet rajta sokat beszélni mert az gyakorlatilag egy telefon. (oké, lehet chatelni de minek, ha van fb és ott egyben van minden?)


de tényleg, aki azt mondja hogy sms meg telefon annak nincs igénye beszélni a párjával? vagy csak mutiból vannak együtt és beszélnek naponta max fél órát?

2016. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk élőben? :D
2016. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Telefonon vagy közvetlen kommunikáció alakalmával bármiről lehet beszélgetni.
2016. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!