Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint annyira nagyon mégsem lehet rossz a kapcsolata a nőnek nem?

Figyelt kérdés

Tudom elítélik sokan ezt a szerető dolgot de most nem is ez a kérdés.


Ha a nő ugyanúgy dug a férjével ha az szeretné akár heti 4-5x is és elmegy vele nyaralni is, mer programokra, akkor annyira rossz mégsem lehet neki vele nem?


És mellette én meg ott vagyok akivel max heti 2x találkozik és csak szidja a férjét a gyerekeit, meg, hogy szar az élete, boldogtalan miegyéb, és hetente egyszer velem is szexel.


Persze azt elvárja, hogy nekem ne legyen senkim, csak ő legyen nekem mert akkor "összetörik a szíve és akkor nem is szeretem igazán" de így jogosan várja ezt el?


várnátok ilyen nőre, aki mondogatja, hogy majd ha úgy alakul de még korai minden?


2016. jún. 19. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted, valaha meg tudnal bizni benne, ha tenyleg (amit eröteljesen ketlek) teged valaszt?
2016. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Biztos,hogy nem várnék. Úgysem fogja hagyni a családját. (N)
2016. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

voltam 3 ilyen kapcsolatban , mekkora hülye voltam édes istenem.


És én még szerettem is őket, fontosak voltak nekem, ott is ez ment, állandóan, hogy milyen rossz a kapcsolata a férjével, volt ahol gyerek is volt, és, hogy a gyerekek is kikészítik, boldogtalan, meg bánatos, meg rossz nekik mert csak rám vágynak.....


De csak vártam, reménykedtem, hogy egyszer lesz valami.

1 évet adtam mindegyiknek, 1 évet. De nem hagyta ott egyik sem.....

Jobb volt mint a semmi, legalább volt valakim félig meddig, de elb**asztam 3 évet.

2016. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Megért egy gúnyos kuncogást a kérdésed.


Na jó hogy segítsek is valamit ha már itt vagyok:

Ki vagy használva érzelmileg, nem is kicsit. Jó lenne ha ennek véget vetnél mihamarabb, mert akkor több időd marad megtalálni azt a nőt aki EMBERSZÁMBA vesz.

Sok sikert

2016. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

van 2 gyerek mindkettő 19-20 éves és nem laknak otthon, de még így is sokszor a gyerekek a kifogás, hogy miért nem tudunk találkozni, és amit a gyerekek kitalálnak, hogy ide vagy oda szeretnének menni akkor azonnal mindenhova elviszi őket és kinyalja a seggüket.


szóval igen, igazából, jó kipanaszkodnom magam.


ott kéne hagynom, valahol sejtem érzem, hogy nem fogja végül otthagyni. Csak kúvára szar.

2016. jún. 19. 22:59
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát, én nem várnék rá. Nem ér annyit egy ilyen ember.
2016. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos mindenhol mindenki ezt mondja, hogy hagyjam, túl sok megerősítést kapok ez irányban.


Hát köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. jún. 19. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Öregem te akkora balek vagy, hogy az már fáj...


A szeretőt megdugjuk, és nem szerelmesek vagyunk bele, és állunk készen, hogy bármikor csettintésre ugorjunk. Mi a rák, hogy neked nem lehet senki másod, mert akkor összetöröd a szívét. Hány éven át fogsz várni rá?


A szerető státusz nem erről szól, amit ti csináltok, te a csicskája vagy

2016. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Várnék a fenéket. Én durván egy évig benne voltam egy ilyen szituban, de a végére már nagyon elfogyott a türelmem. Nem vártam el semmilyen ígéretet, de ha már megígér valamit, azt tartsa be, úgy voltam vele.

Semmi jogos nincs abban, amit ez a csaj mond neked. Nem fog sehogy sem alakulni a dolog és semmi köze hozzá, hogy te rajta kívül kivel vagy még.

Már rég ki kellett volna dobnod. Becsüld ennél többre magad!

2016. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!