Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony lányok, titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányok, titeket is piszkál a párotok, hogy vékonyak vagytok?

Figyelt kérdés

Hány kg vagytok?

Hogyan élitek meg a folytonos piszkálódást?


2016. jún. 20. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem piszkál, soha nem piszkált ezzel, sőt..

Nem értem egyébként, ha piszkál ezzel, miért van veled? Vagy te miért vagy vele??

2016. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem piszkál, éppen hogy ez tetszik neki.

Azt mondja, ha híznék és kövér lennék, akkor nem járna velem, mert nem szereti a dagi csajokat.

158cm vagyok és 45 kg. 24L

2016. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én meg 46-47 kg, de 165 cm-hez..
2016. jún. 20. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:

En 47kg vagyok.Nincs baratom de kialakulóban van egy kapcsolatom,es meg en kérdeztem ra hogy nem zavarja-e hogy vékony vagyok. Egyaltalan nem zavarja es igy lat szépnek.En nem jönnek ossze valakivel akinek nem tetszik a kulsom es piszkalna miatta, engem ez zavarna es az onbizalmamat is elvenne.Párod pedig fogadjon el olyannak amilyen vagy!:)

Piszakalokkal meg nem kell foglalkozni!:)

2016. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én volt, amikor 174-3 centihez voltam 50 kiló körül, és akkor néha nem az, hogy piszkált, de megjegyezte, hogy érzi a csontjaimat stb. Most 58 kilóval nem piszkál, de igaz, hogy a fenekem is kerekebb :'D
2016. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

# 2 Ohh, mindig könnybe lábad a szemem, amikor a tiétekhez hasonló őszinte, igaz szerelemről olvasok... xD


Kérdező: nekem csak néha mondta eleinte, hogy jó lenne, ha pár kiló felszaladna a combra/popsira... de azóta már tudja, hogy mekkora kajamennyiséget vagyok képes felzabálni. :D Végül pedig elmondta, hogy ő azt gondolta, azért vagyok vékony, mert nem eszem rendesen, és ő ezt semmiképp sem akarta, így akart rávenni, hogy "egyek rendesen", de igazából nagyon tetszem neki így, ahogy vagyok. :)

2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek vagy olyannal,akinek nem tetszel úgy,ahogy vagy?Ezt sosem értettem...olyannal legyél,aki dicséri az alakodat,mert pont az esete vagy,ne olyannal,aki csak lehúzza az önbizalmad.


Én is vékony vagyok(157 cm,47kg)és volt olyan pasim,aki rájött időközben,hogy a teltebb csajokat szereti és azt akarta,hogy hízzak.Padlón volt az önbizalmam,de szakítás után rájöttem,hogy sok pasi összetenné a kezét,ha én lennék a barátnője és ponthogy jó csajnak számítok,mert vékony vagyok...szóval gondold át,hogy szükséged van e a folytonos csesztetésre :)

20N

2016. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:(
2016. jún. 20. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

6-os, én nem értelek téged, esküszöm.

Így vonzódik hozzám, ha nem így néznék ki akkor össze se jött volna velem, mert nem tud a dagikhoz vonzódni.

Ezen nem tudom mi olyan megbotránkoztató.

Nem azt mondom, hogy elhagyna pár plusz kilóért, de ha elengedném magam és átmennék disznóba, akkor előbb-utóbb elmúlna a vonzalom és elhagyna, ez evidens.

Nem olvastál még elég olyan kérdést, ahol az egyik fél meghízott és nem értette miért nem vonzódik már hozzá a másik?

Miért, te járnál olyannal aki idővel eligénytelenedik?

Ugye hogy nem...

2016. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!