Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás az eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás az eltérő szexuális igényre?

Figyelt kérdés

Vagyis nem is a mennyiséggel van a baj, hanem az idővel.


Én este szeretem főleg csinálni, mert reggel a barátom mindig előbb kel fel, mint én, én szeretek az utolsó percig is aludni (tehát nem kelek fel 6-kor, hanem csak fél 7kor, hogyha 7:45-kor indulok).


Napközben általában nem vagyunk otthon, mert suliban vagyunk, vagy ha az nincs, mert vizsgaidőszak van stb, akkor meg a szülei vannak otthon, mert ők csak délután 2-ig dolgoznak. (jelenleg a barátomnál lakunk mindketten). Anyukájának az a szokása, h random bejön vmiért, mert unatkozik, keresi a macskát stb.


Én egész nap várom az estét, amikor már mindenki alszik, végre nyugodtan lehetünk, de akkor az a mániája a barátomnak, hogy berak vmi filmet és elkezdjük nézni, amin kb. fél óra alatt elalszik. A filmnézés jó lenne, ha összebújnánk stb, de ő a filmnézést az elalvásra használja kb., mert már egyből felveszi közbe az alvópózt és látszik, h alig lát ki a fejéből. Én nem szeretek filmet nézni, egyedül meg pláne nem. Tehát elment egy nap szex nélkül, és a többi nap kb. ugyanaz. Hetente 1X, nagyon ritkán heti 2X alkalom, mikor a szülei késöbb jönnek haza és napközbe belefér egy gyors menet, de én lány vagyok, vágyom a romantikára is azért.


Mondtam már neki sokszor, hogy én este jobban szeretem csinálni, mert akkor senki sem zavar, de azt mondja, h ő akkor álmos. De fogalmam sincs egy férfi miben tud elálmosodni még akkor is, mikor egész nap nem csinált semmit. Ezért este nem akarja csinálni.


De akkor mégis mi erre a megoldás szerintetek, hogyan lehetne valahogy átprogramozni, hogy tovább tudjon este fent maradni vagy ilyesmi? (mondjuk erre nem sok esélyt látok, mert ha még kávét is iszik este, akkor is ugyanúgy bealszik, borzasztó). Pedig én próbálkozom mindig lelkesen, pl. fürdésből visszajövök csak köntösbe, elötte öltözöm át stb, akkor megnéz, de ennyi, akkor sincs szex :(


Nem tudom, hogy ez megváltozik-e, ha egyszer külön lakásba tudunk majd költözni az egyetem után, vagy örökké így marad?


2016. jún. 20. 23:35
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha neki nem megy, és tényleg szeretnéd a szexet, meg szeretnéd, hogy rendben legyen a kapcsolatotok, akkor neked is kell rajta változtatnod, tenned érte.

Talán felkelhetnél reggel párszor, lehet megszeretnéd, jobban indulna a napod vagy pedig rájönne a párod, hogy neki is érdemes változtatni, és fent maradna esténként.

Szerintem, ha tényleg igazán szeretnétek, akkor megtaláljátok az alkalmat rá, és jól érzitek magatok. Sok sikert.

2016. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen erre szokták mondani hogy eltérő igények.

Nálunk az exfeleségem volt ugyanilyen. Képes volt 5 perc alatt elaludni úgy hogy egész nap nem csinált semmit. Én is ugyanúgy reggel szeretek inkább aludni mint te, jó néha előfordult hogy reggel egymásnak estünk, de én igazból reggelente elég nyűgös vagyok, ki se látok a fejemből.

11 éves kapcsolat volt a miénk, nem tudott ezen változtatni, néha azért összeszedte magát. De igazából aki korai alvó az nem fog tudni megváltozni, és aki nehezen kel fel reggel az sem.

Nem passzoltok össze ilyen téren, vagy megszokod, vagy..... De nem olyan egetverő gond ez szerintem. Meg aztán az is lehet nem is maradtok sokáig együtt.

2016. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fő a pozitív gondolkodásmód utolsó :D


Addig kell erről beszélgetni vele míg bászélgetés nem lesz belőle. Egyértelmű, hogy nem vagytok egyformák ezen a téren, de attól még össze lehet hangolni megfelelő kommunikációval. Nekem az írásodból az jön le, hogy tudsz te bújni és dorombolni megoldod :)

2016. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás, ennél még csak rosszabb lesz ahogy múlik az idő. Tapasztalat.
2016. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szex=romantika HAGGYUKMÁ' ! Tudom nem illik kérdésre kérdéssel, de van az ajtón zár ?
2016. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyetek zarat az ajtotokra. Delutan csinaljatok. A szuloknek nem illik zavarni titeket. Ezt a baratodnak kell megmondania a szuleidnek.
2016. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is anyukában tudatosítani, hogy van magánéletetek, és ne menjen be a szobába. (Zár az ajtóra.)

Te pedig, ha fürdésből visszajössz lelkesen, akkor ne csak mutogasd magad, hanem teperd le!

2016. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs zár rajta, de úgy is elég frusztráló csinálni, ha esetleg rakunk zárat és az anyukája az ajtón dörömböl addig, eléggé lelohasztja a hangulatot.


Azért nem ugrik ki olyankor, mert ha nincs kedve akkor nincs kedve, ezzel nem tudok mit csinálni, úgy még nem jó csinálni, ha csak nekem van kedvem, ezért próbálok előtte kedvet csinálni hozzá hátha osszejon.


Az a baj, hogy a fiúk nehezen beszélnek ilyen "komoly" dolgokról,mert jó nekik ugy, ahogy van. romantika alatt nem a gyertyát a rozsat ertem, hanem inkabb a megfelelő ideju/ minőségű elojatékra gondolok. csak akkor hajlandó ilyenről komolyan beszélni ha be van cssiccsentve, szoval most sörrel tartok felé :D

2016. jún. 21. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:

"a fiúk nehezen beszélnek ilyen "komoly" dolgokról"


Cáfolom. A párommal bármikor nyíltan tudunk beszélni az igényeinkről, ő is elmondja, ha valami zavarja, vagy valamire szüksége van, és én is bármikor megtehetem és figyelembe is veszi. A barátod nem tud beszélni róla nyíltan.


Ugyanez igaz az anyukára is: a zár felszerelése mellett azt is javasoltam, hogy egyértelműen közöljétek vele, hogy szükségetek van magánéletre, privát szférára. Ez teljesen jogos igény.


Nekem eléggé úgy tűnik, hogy mindketten képtelenek vagytok önérvényesítésre, az igényeitek, szükségleteitek kifejezésére egymással és másokkal szemben is.

2016. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!