Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan férfi van aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van aki a számára legszebb nővel van együtt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, számomra ő a legszebb - már 3 éve.
2016. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Irreleváns a kérdésed, nem merünk mást mondani, mint az első ;D
2016. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap gondolkoztam el azon, hogy lehet szépnek lát a párom, de biztos lát tőlem szebbet is, csak nem mondja.

Igen, megbántana vele, szerintem erre a dologra pont igaz az, hogy amit nem tudok az nem fáj.

Pláne ha még önbizalomhiánnyal is rendelkezem...

Rá kellett jönnöm, hogy egyesekhez képest fényévekkel vagyok lemaradva. :(

2016. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan a külsőt nézzük, természetesen nem. Mindenkinél van szebb, nálam is, nála is. Ettől függetlenül őt látom a legszebbnek.
2016. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Van akinek 10/10 vagyok szerintem csak 6 vagy 7, de van aki azt sérelmezi, hogy 1 alatti számot nem lehet megadni. Agyban vagytok fényévekkel lemaradva, ha azt hiszitek rosszabbak vagytok mint egy ilyen "mai szépségideál" (tömeg pics@). ."real girls you are beautifull, real girls you ar beautifull.." 29/f
2016. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En nokent egyetertek az utolsoval.A ferjem azt mondta en vagyok a legszebb baratnoje..de nem azt hogy en vagyok a legszebb no! Nagy kulonbseg. De legalabb errol eltudom hinni ,hogy talan igaz is.;) De egyebkent sztem a szepseg megitelese ,egyreszt nagyon szubjektiv dolog,masreszt egyeb belso tulajdonsagokkal lehet befolyasolni ,persze csak valamelyest.
2016. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi mivel erkezett kozben meg egy hozzaszolas,igy az utolso elottivel ertek egyet;)
2016. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pasiknak sajnos nem én vagyok az álom kategória,ezt pontosan tudom. Meg azt is lárom,mikor az utcán sétálva megnéz 1-1 lányt. Nem feltűnően,nem aláz meg,de észreveszem. Na azok a lányok az esetei. Ilyenkor szorosabban magához ölel,és úgy érzem büszke rám mégis. Talán tényleg nem.minden a külső.
2016. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pasiknak= pasimnak. Huhh korán van még
2016. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az én férjem biztos nem a legszebb nővel van együtt. Én ugyanis kancsal vagyok néha. (ha fáradt vagyok). Tőlem biztos lát szebbeket, de szerencsére imád, és nem értem, hogy miért de más férfiaknak is könnyen megtetszem. Valami baj van a fejekben... Ki érti ezt???
2016. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!