Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha párotoknak még mindig meglennének az excsajával a levelezései az e-mailjei között?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem érzem, h nem szeretne, mert mindig mondogatja és bizonyítja is, h a legjobb dolog vagyok neki az életében és h most először igazán szerelmes, de akkor nem értem, h miért vannak meg ezek az e-mailek. Nem feledkezhetett meg róluk, ugyanis egy külön kategóriában vannak ezek az e-mailek csoportosítva és szem előtt vannak... Pár napja is küldött egy képet úgy, h az egész monitor volt fotózva és oldalt láttam a nevet, h még mindig ott vannak a csajszi a levelei. 1x rajta kaptam, h az ő képeit nézegeti az interneten és ebből picit talán azt szűröm le, h még esetleg hiányzik neki vagy nem tudom, pedig a párom szakított vele és állítólag nem is menne vissza hozzá, mert h a csaj akkor 1 évig húzta a szakítást öngyilkossággal fenyegetőzve... De mégsem értem ezeket a fennmaradt mail-eket... Beleolvasni nem olvastam bele, csak múltkor megnyitottam, h biztos legyek benne, h a mappa nem üres és nem az... Segítsetek! :( Köszönöm!
2016. jún. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak. Mert multamhoz tartozik. Elözö parkapcsolataim hozzajarultak, hogy azza valjak, aki vagyok. Sosem vezettem naplot, de szamomra ezek az irasok egyreszt szep emlekeket tartalmaznak, masreszt tanulhatok regi hibaimbol. Es mivel sokat jelentettünk sok idön keresztül egymasnak, mind a mai napig erdekel, hogy volt baratnöimmel mi a helyzet. Olykor meg beszelgetek velük. Elöfordul, hogy kedvesem jelenleteben, akit teljes szivemböl szeretek. Es ezen ö nem feltekenykedik, mert tudja, hogy ö nem a mult, hanem a jelen es remelhetöleg a jövö is!
2016. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zavarna!
2016. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten zavar :/ úgy gondolom, h a múlt az pont azért múlt mert elmúlt és semmi keresnivalója a MI jelenünkben... El se tudom képzelni, h a párom beszélgessen előttem egy exével, akivel anno ugyanúgy viselkedett mint velem most! Nem féltékenység, csupán számomra ez a normális kapcsolat.
2016. jún. 21. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Hűha, nekem párom még jóban ia van egyik exbarátnőjével. Sőt, találkozni is szoktak. De ami igazán durva, hogy én is jóba vagyok egy csomó exemmel. Valahol szerintem még közös képek is vannak velük a telefonomon, mert nem szoktam onnan törölgetni.

Nem kell ennek nagy feneket keríteni. Az picit fura, ha nézegeti őket, de miért nem kérdezed meg tőle? Amúgy valószínűleg nosztalgiázott, elgondolkodott. Nem feltétlenül jelent bármi komolyabbat, de ha ennyire zaklat, komolyan nem értem, hogy miért nem beszélsz vele. Ne legyél számonkérő, csak mondd el, hogy ezt láttad, és bizonytalan lettél.

2016. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Barátomnak még a exek telefonszamai is megvannak. Megkerdeztem hogy miért, azt mondta hogy ő semmit nem szokott törölni. Kicsit nehéz volt elfogadni, mert azt mondta hogy engem sokkal jobban szeret mint őket valaha is szerette és mégse törölt semmit, de amúgy szerintem ez emberfuggo :) ha pl valakik haragban válnak el akkor egyből mindent torolnek, de akik békében és nem haragtartoak, nekik mindenféle törlés meg tiltás nélkül is megy a felejtés
2016. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom megtartotta az exével közös fotókat. Ez először rosszul esett, mert sosem volt még olyan kapcsolatom, aminél a páromnak lett volna exe. Az a csaj volt az első szerelme és nagyon sokáig együtt voltak már a gyereket is tervezték. Párszor még beszélgetni is beszélgettek a facebookon és találkozni akartak, de végül nem lett abból semmi. Én úgy tudtam ezt magamban lerendezni, hogy nekem is vannak exeim akiket nem utálok hisz az életem részei voltak és sok szép pillanatunk volt amire pozitívan emlékszem vissza hiába lett vége, de ettől még én a mostani páromat szeretem és az exeim egy picit sem mozgatnak meg érzelmileg. Egyébként meg a párom mondta, hogy senkivel nem volt még ilyen jó a szex és hogy szeretné ha én lennék a leghosszabb kapcsolata és én ezt nem vonom kétségbe :)
2016. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit..

??


A barátomnak közös képei is vannak velük, én pedig még találkozni is szoktam néha 1-2 exemmel.

Néha nem értem, hogy hogy létezhet ilyen sok éretlen párkapcsolat, felnőttkorban.

24N

2016. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!