Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magasságom miatt tűnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasságom miatt tűnök gyereknek?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, vékony, semmi mellem nincs, és az arcom is kislányos.

Ráncos, őszülő koromig kislánynak fognak nézni?

Nőiesen öltözködöm, odafigyelek a külsőmre, amit lehet kihozok belőle, de az emberek nem vesznek komolyan, mert 14-nek tűnök...bár annak kicsit komolynak, de akkor is csak egy gyereknek lát a világ.

Úgy érzem, ha magasabb lennék, nem lennének ilyen gondjaim...:(

158 cm, 45 kg, 22/N



2016. jún. 22. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kisugárzásod milyen?
2016. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
^ Gamma
2016. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Jesszusom, miért kell ebből ilyen ügyet csinálni? Én 156 centi vagyok és ehhez 47 kg, szóval picit teltebb vagyok nálad, de engem is gyakran néznek tininek. Pár hete egy sör vásárlásakor is személyit kellett mutatnom. Közben meg egyetemen tanítok. Nem kell ebből világdrámát csinálni. Az alacsony, vékony lányok is tudnak szexik lenni. Ha nem vesznek komolyan, az nem a külsőd, hanem a viselkedésed miatt van.

26/n

2016. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ennyi centi vagyok,csak 3 kg-mal több.31 éves.Húsznak gondolnak sokan,ez inkább jó,én örülök neki.Viszont a legtöbb ember tapasztalatlannak gondol és hasonlóan bánnak velem is.Van némi köze a külsőhöz,de meg lehet szokni.
2016. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy 27 éves, 190 magas pasi vagyok, mégis mindenki azt hisz, hogy 20 alatt vagyok, és sokan úgyis akarnak kezelni.. Szóval nem hiszem, h a magasságod a probléma.
2016. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pár év múlva fogsz Te még örülni ennek :-)

Egyébként hasonló cipőben jártam, csak én ffi vagyok.

18-19 éves voltam, amikor még automatikusan gyerekjegyet adtak bizonyos helyeken, akkor 13-14 évesnek nézett mindenki. Alacsony voltam (155cm, vékony, gyerekarcú) Na az akkor még igen nagyon zavart, 30 felett már inkább örültem neki. (Igaz, 20 éves korom körül nőttem még 13 centit)

Aztán jött egy válás, meg utána 4-5 kemény stresszes év, és a valódi koromnak megfelelőre, vagy még többre öregedtem. Inkább jönne vissza az az állapot, hogy 5 évvel fiatalabbnak néznek, de már nem fog :-(

2016. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha melled sincs hozzá és fiatalos az arcod, benne van a pakliban. Sajnos én is tapasztaltam, hogy ha nem hangsúlyozva, hangosabban mondom el, sokszor meg sem hallanak, nem látnak 150 cm magasságban. Ez van. Csak a kisugárzásoddal tudsz kitűnni. Vezetőként is alapból viccesnek találják, ha egy ilyen apró termet akar dirigálni, hiába lennének meg a képességek, nem veszik komolyan, sokkal többet kell letenni az asztalra. Bár a 158 cm-eddel annyira nem vagy apró az én 150 cm-hez képest.
2016. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, volt egy ugyanekkora és ugyanennyi kilós lány ismerősöm, de olyan szexbombaként láttam őt mindig, mint másokat nem. Meglehet, a megjelenéseddel van a gond, nem ezekkel az adatokkal.
2016. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést.Engem is kislánynak néznek,ami nagyon rossz érzés.Hiába mondok bármit is nem vesznek komolyan.Én is nőiesen öltözködöm viszont magassarkút nem merek felvenni,olyan mintha a 14 éves kislány anyuci magassarkújába tipegne....Hiába vígasztalnak, hogy később majd a nők nagy része írigy lesz rám, mert 40 évesen is kb 25-nek fogok tűnni.
2016. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...volt hogy egy harmincas pasi utánam szaladt az utcán, hogy olyan gyönyörű vagyok, és olyan nőies a kisugárzásom meg a mozdulataim, hogy nem tudott szó nélkül elmenni mellettem.

Szóval általában sok pozitív visszajelzést kapok. Csak nem attól a korosztálytól, amelyiktől szeretném...

Harmincasok ritkán vesznek észre, huszasok szinte egyáltalán nem, leginkább 15-16 évesek...

2016. jún. 22. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!